Informacja Burmistrza Gminy Kęty w sprawie „Odbudowy mostu drogowego w ciągu ul. Staszica w Nowej Wsi”

Logo portalu 'Nowa Wieś w gminie Kęty'Przedstawiamy Państwu informację Burmistrza Gminy Kęty o wydaniu decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia polegającego na „Odbudowie mostu drogowego w ciągu ul. Staszica w Nowej Wsi”.

INFORMACJA

Na podstawie art. 8 i art. 85 ust. 3 ustawy z dnia 3 października 2008r. o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko ( Dz. U. Nr 199 z 2008r., poz. 1227 ze zm. ) URZĄD GMINY KĘTY informuje o wydaniu decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia polegającego na: „ Odbudowie mostu drogowego w ciągu ul. Staszica w Nowej Wsi ” na działkach nr: 692, 64/1, 767, 644, 646/6, 693/3, 693/2, 696/2 i 693/1.

Decyzja wydana została na wniosek Pana Andrzeja Zaniata działającego w ramach Usługi Projektowe „PRO – ZAT” z siedzibą 43 – 360 Bystra , ul. Ogrodowa 5 do występowania w imieniu inwestora tj. GMINY KĘTY. Z treścią decyzji, oraz z dokumentacją sprawy, w tym z opinią Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w Krakowie oraz opinią Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w można zapoznać się w Wydziale Gospodarki Nieruchomościami w pok. nr 0 Urzędu Gminy Kęty – Rynek 7 w godzinach pracy urzędu w terminie do 20 czerwca 2013 r. włącznie.

Informację podaje się do publicznej wiadomości w dniu 06.06.201 r.

Informacja została zamieszczona także na stronie internetowej Urzędu w BIP, adres internetowy: www.kety.pl.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Inne, Inwestycje, Społeczne, Urzędowe i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

1 odpowiedź na Informacja Burmistrza Gminy Kęty w sprawie „Odbudowy mostu drogowego w ciągu ul. Staszica w Nowej Wsi”

  1. czesiek pisze:

    ile razy można odbudowywać jeden most-niecałe 10lat temu był odbudowany(nie mylić remontowany)-ktoś to budował, ktoś odebrał , wziął kase i co dalej ,most ma służyć kilkaset lat a nie na 10 lat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*