Inauguracja Plaża Open 2013 odbędzie się w Kętach

bannerPrzygotowania do projektu Plaża 2013 trwają już od października 2012 roku. Można już ogłosić, że miastem – gospodarzem pierwszego turnieju zostały Kęty – miejscowość położona w województwie Małopolskim! Rozwiązany został również ogłoszony kilka dni temu. 

Wszystkich tych, którzy w terminie od 14 do 16 czerwca 2013 roku odwiedzą czeka moc sportowych emocji i beztroskiego plażowania… To właśnie w Kętach sezon 2013 zainauguruje Plaża Open. Zmagania w siatkówce plażowej będą się toczyć równolegle na dwóch piaszczystych boiskach, usytuowanych tuż przy hali Ośrodka Sportu i Rekreacji. Towarzyszyć im będzie wiele atrakcji dla całych rodzin. W miasteczku stworzonym przez „Plażę” znajdzie się coś dla każdego.

Mowa o Kętach – mieście gdzie sport, a szczególnie siatkówka są niezwykle istotnymi elementami życia lokalnej społeczności. Dlaczego inauguracja odbędzie się w Kętach?Moim skromnym zdaniem są bardzo dobrym miejsce do inauguracji naszego projektu w 2013 roku. Jest to miejsce otwarte na sport, krzewieni aktywności fizycznej oraz ciekawe imprezy dla mieszkańców – a takiego partnera właśnie szukaliśmy. Współpraca z dyrektorem OSIR-u – Mirosławem Smolarkiem oraz Burmistrzem Tomaszem Bąkiem od początku przebiegała bardzo dobrze, a co najważniejsze zapowiada się owocna współpraca – powiedział dla PlażaOpen.pl – Dyrektor projektu Marcin Strządała.

banner

Strona Organizatora – >>> TUTAJ <<<

Źródło:
Piotr Bąk – Plaża /Siatkowka24.com

Trzy dni sportowych emocji i beztroskiego plażowania czekają wszystkich, którzy  w terminie od 14 do 16 czerwca odwiedzą Kęty. To właśnie tutaj sezon 2013 zainauguruje Plaża Open. Zmagania w siatkówce plażowej będą się toczyć równolegle na dwóch piaszczystych boiskach, usytuowanych tuż przy hali Ośrodka Sportu i Rekreacji. Towarzyszyć im będzie wiele atrakcji dla całych rodzin. W miasteczku stworzonym przez „Plażę” znajdzie się coś dla każdego.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Inne, Społeczne, Sportowe, Wydarzenia i oznaczony tagami , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*