III Rodzinny Rajd Rowerowy i III Gminne Zawody Siłaczy w gminie Kęty

plakatMIGSerdecznie zapraszamy na III Rodzinny Rajd Rowerowy i III Gminne Zawody Siłaczy w gminie Kęty, które odbędą się dnia 23 czerwca 2013 roku (niedziela). Organizatorami są: Miasto i Gmina Kęty XXI, Gmina Kęty oraz Fitness Club. Szczegóły znajdą Państwo na poniższym plakacie.

Ojcowie z naszej gminy swoje wielkie będą obchodzić nietypowo. Wszyscy, wraz z całymi rodzinami, mogą czuć się zaproszeni na III Rodzinny Rajd Rowerowy oraz zawody siłaczy. Impreza po brzegi wypełniona atrakcjami odbędzie się już 23 czerwca 2013 r.

Uroczystości otworzy specjalna Msza św. w Klasztorze OO. Franciszkanów, która odprawiona zostanie o godz. 8:30. Następnie, o godz. 10:00, z parkingu mieszczącego się obok Hali Sportowej w Kętach (OSIR, ul. os. Nad Sołą 29) wystartuje Rajd Rowerowy. Zapisy przyjmowane są w Fitness Clubie w Kętach, ul. Rynek 17, w godz. od 9:00 do 22:00. Rejestrować można się także w dniu zawodów, w godzinach poprzedzających start.

Rajdu wyruszą w kierunku Nowej Wsi (ul. Staszica). Następnie trasa, której dokładny przebieg znajduje się w poniższym załączniku, zabierze kolarzy do Malca. Tam – na Stadionie Zgody Malec – wyznaczony został półmetek zawodów oraz punkt postojowy z poczęstunkiem, konkursami, grami i zabawami.

mapa_gminy-_wyrysowany_rajd_2013

Po chwili wytchnienia rowerzyści udadzą się w stronę Czajek i Kęckich Gór Północnych, by ostatecznie zakończyć Rajd na terenach rekreacyjnych położonych przy ul. Sobieskiego (obok „Orlika”). Kolarskie wyczyny nagrodzone zostaną smacznym posiłkiem oraz koncertem zespołu Icebreakers.

A gdy emocje związane z Rajdem już opadną, wszyscy zgromadzeni rozpoczną wielkie kibicowanie Siłaczom. Prężące się muskuły, pękate, ogromne beczki, młoty, sztangi i gigantyczne opony – tego wszystkiego z pewnością nie zabraknie na arenie zmagań Zawodów Strongman!

Uwaga! Każdy, kto zechce wystawić swoją tężyznę fizyczną na próbę, będzie mógł wystartować w specjalnych rodzinnych zawodach sprawnościowo-siłowych. Zapraszamy także wszystkie Panie, na które czekać będą zawody Strongwoman na wesoło.

 

plakatMIG

Źródło:
MIGXXI

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Inne, Kulturalne, Społeczne, Sportowe, Wydarzenia i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*