I po feriach (ZDJĘCIA)

___ferie_154_16Wraz z ostatnim dniem ferii zakończył się również cykl zajęć w Domu Kultury w Kętach pod nazwą Zima w Mieście.

W sumie w zajęciach stałych organizowanych w DK wzięło udział ponad 100 dzieci. Oprócz wspólnych zabaw czy filmowych seansów znalazł się również na pokazy naukowych eksperymentów, zabawy z językiem angielskim, a nawet na szkolenie z podstaw udzielania pierwszej pomocy. Poza tym dzieci poznały tajniki pracy policjantów oraz dowiedziały się, jak wypiekać chleb. W programie znalazły się również autokarowe wycieczki. Ich uczestnicy mieli okazję m.in. zwiedzić Muzeum Drukarstwa w Cieszynie, Centralne Muzeum Pożarnictwa w Mysłowicach czy w końcu Beskidzkie Centrum Zabawki Drewnianej w Stryszawie. Na wszystkie dzieci wzięły udział w produkcji krótkiego filmu podsumowującego dwa tygodnie wspólnie spędzonego czasu.

Źródło:
DK Kęty

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ciekawostki, Inne, Kulturalne, Społeczne i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*