Historia jednego pozwolenia PINB – finał

_Obraz1W nawiązaniu do naszej publikacji z dnia 24 lutego 2013 r. (niedziela), z którą możecie zapoznać się tutaj Historia jednego pozwolenia informujemy, że dziś, tj. 26 lutego 2013 r. otrzymaliśmy drogą e-mailową z Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego w skan decyzji o pozwoleniu na użytkowanie skateparku w Kętach. Niniejszym przedstawiamy naszym Czytelnikom tę decyzję, której postać i treść uznana została przez WSA w Krakowie za informację publiczną, a o udostępnienie której wnioskowaliśmy do PINBu od września ubiegłego roku.

_Obraz1 _Obraz2

Zobacz także: Historia jednego pozwolenia

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ciekawostki, Inne, Społeczne, Urzędowe i oznaczony tagami , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

1 odpowiedź na Historia jednego pozwolenia PINB – finał

  1. Tadeusz pisze:

    Dlaczego nie chcieli udostępnić -można by pomyśleć że były jakieś działania nielegalne jak,odstępstwo od projektu (spadki chodników, grubość betonu,szerokość ciągów pieszych ,zamiana nawierzchni z puzzli na betonową)no i słyszałem że wartość wykonania była wyższa od projektowanej CZY jest jeszcze coś co można było zmienić?? Może Ci inspektorzy ,urzędnicy wykonawcy (betonujemy wszystko bo został beton w „gruszce”) są tym „”dobrem niematerialnym ” naszej polskiej historii . Oczywiście za wszystko zapłaci szary Kowalski z podatków a P. Heród chciał udowodnić że jest tu najważniejszy a podatnik i tak zapłaci.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*