Gra Terenowa „Terenowo-Kolorowo”

terkol3418 września 2015 r. odbyła się Gra Terenowa „Terenowo-Kolorowo” organizowana przez Dom Kultury w Kętach i PZ nr 11 SO im. Stanisława Wyspiańskiego w Kętach dla młodzieży gimnazjalnej i ponadgimnazjalnej z terenu gmin. Wydarzenie odbyło się w ramach projektu „Kre-akcje nie tylko na miasto – realizacja nowych inicjatyw”.

Młodzież wykonywała różne zadania w terenie, które sprawdzały ich wiedzę m.in. na warsztatach zorganizowanych w ramach projektu, sprawność fizyczną oraz inne umiejętności. Najlepsi okazali się:

III miejsce: gimnazjum przy nr 2 w Kętach,

II miejsce ex aequo: gimnazjum przy PZ nr 11 SO im. Stanisława Wyspiańskiego oraz gimnazjum przy w Nowej Wsi

I miejsce: gimnazjum przy ZSP w Bulowicach

W trakcie imprezy finalizującej przebieg terenowej, młodzież bawiła się na Stadionie TS Hejnał przy muzyce w wykonaniu swoich kolegów i koleżanek. Po ogłoszeniu wyników miała miejsce „Eksplozja kolorów”, a następnie dyskoteka z DJ Hubertem S.

Pomysłodawczyniami imprezy były pani Bożena Nycz – wicedyrektor PZ nr 11 SO im. Stanisława Wyspiańskiego w Kętach oraz uczennice liceum: Patrycja Jurzak i Karolina Tlałka. Dziękujemy za pomoc także: wolontariuszom kęckich szkół, harcerzom, Lidze Ochrony Kraju w Kętach, Grupie Poszukiwawczo-Ratowniczej, Kole Gospodyń Wiejskich w Malcu i Ochotniczej Straży Pożarnej w Kętach-Podlesiu.

Dofinansowano ze środków Narodowego Kultury w ramach programu Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne 2015.

Źródło:
DK Kęty

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Inne, Kulturalne, Społeczne, Urzędowe i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*