Gosia Markowska Band w Kętach – koncert

gosiamarkowskabandZapraszamy na koncert zespołu Gosia Markowska Band, pt. Muzyczne wspomnienia – polskie i zagraniczne przeboje lat 80-tych i 90-tych, 5 maja 2013 r., godz. 19.00. Gosia Markowska o sobie: Stanowimy zespół o niepowtarzalnym, charakterystycznym stylu i brzmieniu, którego znakiem rozpoznawczym są nastrojowe, oraz niepozbawione muzycznej ekspresji i dynamiki, autorskie kompozycje jak i popularne utwory jazzowe w nowoczesnej aranżacji. Jesteśmy wykwalifikowaną kadrą! Moi koledzy to uznani artyści polskiej sceny muzycznej. Jesteśmy zapraszani do wielu miejsc związanych z muzyką, nigdy nie brakuje publiczności!! Największym atutem grupy jest wykonywanie coverów niekonwencjonalnie ubranych w bogate aranżacje. Mamy na koncie wiele koncertów w Kraju i w Europie. W skrócie. Jesteśmy tam gdzie publiczność dobrze się bawi. Czy to jest plener, czy komora Warszawa w Kopalni Wieliczka, czy może duże sceny koncertowe lub eventowe. Zawsze jest to ta sama miłość do muzyki i dzielenie się nią z innymi.

Koncert zespołu Gosia Markowska w programie: Muzyczne wspomnienia – polskie i zagraniczne przeboje lat 80-tych i 90-tych. Sala studyjna DK, cena promocyjna biletu: 5 zł kontakt: animator@domkultury.kety.pl, tel. 33 844 86 79

gosiamarkowskaband

Źródło:
w Kętach

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Kulturalne, Społeczne, Urzędowe, Wydarzenia i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*