Gosia Andrzejewicz odwiedziła szkołę w Nowej Wsi

Początek czerwca okazał się niezwykle emocjonujący i pełen atrakcji dla uczniów oraz pracowników Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego w Nowej Wsi

 

W ramach obchodów Dnia Dziecka wszystkim uczniom z Nowej Wsi zorganizowano Szkolny Dzień Sportu, w ramach którego zawodnicy mogli się popisać zarówno sprawnością fizyczną jak i intelektualną w przeróżnych konkurencjach o charakterze sportowo-rekreacyjnym.

Na dnia nie tylko ogłoszono zwycięzców poszczególnych konkurencji, ale i nagrodzono ich pamiątkowymi dyplomami. Nie byłoby w tym jednak nic nadzwyczajnego gdyby nie fakt, że owe dyplomy, opatrzone własnoręcznymi autografami i dedykacjami, wręczała znana piosenkarka Gosia Andrzejewicz, która jakiś temu przyjęła zaproszenie do odwiedzenia w Nowej Wsi. Samym swoim przybyciem sprawiła dzieciom i młodzieży niesamowicie dużo radości. Przywitano ją niezwykle entuzjastycznie.

Gosia wpierw wysłuchała koncertu w wykonaniu uczniów, którzy kilka tygodni wcześniej zwyciężyli w specjalnie zorganizowanym na tę okazję wewnątrzszkolnym konkursie muzycznym pt. „I ja mam talent”. Nagrodą bowiem była możliwość występu w obecności gwiazdy. Następnie opowiedziała o swoim dzieciństwie, pasji muzycznej i osobistej drodze do kariery piosenkarki. Przekonywała jak ważne w życiu są marzenia – zwłaszcza te dziecięce, które mają w sobie niezwykłą moc, podobno w końcu się spełniają. Nie omieszkała też wyjawić kilku zakulisowych sekretów z własnych tras koncertowych, wizyt w niezwykłych miejscach oraz spotkań z ciekawymi ludźmi. Chętnie odpowiadała też na liczne pytania uczniów. W końcu wspólnie z nimi wykonała jedną ze swoich ulubionych piosenek „Siła marzeń„, co jeszcze bardziej rozgrzało atmosferę wśród uczestników spotkania.

Był też na rozdawanie autografów. Niektórym szczęśliwcom udało się nawet sfotografować z piosenkarką. Na pożegnanie, wyraźnie wzruszona tak serdecznym przyjęciem, wszystkich zapraszała na swoje koncerty. Obiecała, że jeśli tylko będzie to możliwe, to chętnie kiedyś zaśpiewa dla naszej lokalnej publiczności.

Magdalena Węglińska
ZSG w Nowej Wsi

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ciekawostki, Inne, Społeczne, Wydarzenia i oznaczony tagami , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*