Gosia Andrzejewicz odwiedziła szkołę w Nowej Wsi

Początek czerwca okazał się niezwykle emocjonujący i pełen atrakcji dla uczniów oraz pracowników Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego

 

W ramach obchodów Dnia Dziecka wszystkim uczniom z Nowej Wsi zorganizowano Szkolny Dzień Sportu, w ramach którego młodzi mogli się popisać zarówno sprawnością fizyczną jak i intelektualną w przeróżnych konkurencjach o charakterze sportowo-rekreacyjnym.

Na zakończenie dnia nie tylko ogłoszono zwycięzców poszczególnych konkurencji, ale i nagrodzono ich pamiątkowymi dyplomami. Nie byłoby w tym jednak nic nadzwyczajnego gdyby nie fakt, że owe dyplomy, opatrzone własnoręcznymi autografami i dedykacjami, wręczała znana piosenkarka Gosia Andrzejewicz, która jakiś temu przyjęła zaproszenie do odwiedzenia szkoły w Nowej Wsi. Samym swoim przybyciem sprawiła dzieciom i młodzieży niesamowicie dużo radości. Przywitano ją niezwykle entuzjastycznie.

Gosia wpierw wysłuchała koncertu w wykonaniu uczniów, którzy kilka tygodni wcześniej zwyciężyli w specjalnie zorganizowanym na tę okazję wewnątrzszkolnym konkursie muzycznym pt. „I ja mam talent”. Nagrodą bowiem była możliwość występu w obecności gwiazdy. Następnie opowiedziała o swoim dzieciństwie, pasji muzycznej i osobistej drodze do kariery piosenkarki. Przekonywała jak ważne w życiu są marzenia – zwłaszcza te dziecięce, które mają w sobie niezwykłą moc, podobno w końcu się spełniają. Nie omieszkała też wyjawić kilku zakulisowych sekretów z własnych tras koncertowych, wizyt w niezwykłych miejscach oraz spotkań z ciekawymi ludźmi. Chętnie odpowiadała też na liczne pytania uczniów. W końcu wspólnie z nimi wykonała jedną ze swoich ulubionych piosenek „Siła marzeń„, co jeszcze bardziej rozgrzało atmosferę wśród uczestników spotkania.

Był też na rozdawanie autografów. Niektórym szczęśliwcom udało się nawet sfotografować z piosenkarką. Na pożegnanie, wyraźnie wzruszona tak serdecznym przyjęciem, wszystkich zapraszała na swoje koncerty. Obiecała, że jeśli tylko będzie to możliwe, to chętnie kiedyś zaśpiewa dla naszej lokalnej publiczności.

Magdalena Węglińska
ZSG

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ciekawostki, Inne, Społeczne, Wydarzenia i oznaczony tagami , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*