Gimnazjaliści z Nowej Wsi zwycięzcami w policyjnych zawodach wędkarskich

W dniu 5 października 2012 r. na łowisku Koła PZW w Bielanach odbyły się VI zawody wędkarskie „Wędkuj z Policją”. Rywalizowali ze sobą z terenu całej gminy Kęty, a więc ze szkół w: Bielanach, Nowej Wsi, Witkowicach, Bulowicach i z z trzech gimnazjów kęckich. Zawody organizowane były zarówno indywidualnie jak i drużynowo.

„Chociaż wiał zimny wiatr, co nie sprzyjało staniu w miejscu przez dwie i pół godziny, to jednak wszyscy uczestnicy spisali się na medal, a z Nowej Wsi nawet na… złoty medal” – zauważa Agata Spila, opiekun nowowiejskiej młodzieży, na co dzień pedagog pracujący z Zespole Szkolno-Gimnazjalnym w Nowej Wsi.

W konkursie indywidualnym pierwsze miejsce zajęła reprezentantka Nowej Wsi, uczennica pierwszej klasy gimnazjum, Magdalena Chrzanowska. W rywalizacji drużynowej zwyciężyła drużyna również z Nowej Wsi, w składzie: Magdalena Chrzanowska (kl. I), Szymon Kramarczyk (kl. III) i Paweł Wojdaszka (kl. I), wyprzedzając z kęckiej „Dwójki” i oraz „Trójki”.

Ponadto, w rywalizacji indywidualnej, szkołę w Nowej Wsi reprezentowali: Dominik Merta, Piotr Zacny i Piotr Zajas.

Medale, dyplomy, pamiątkowe statuetki, a także rzeczowe wręczali komendant powiatowy Policji w Oświęcimiu – p. oraz komendant komisariatu w Kętach – p. Piotr Dziekanowski.

Wszyscy uczestnicy zwodów otrzymali również podziękowania i zapewnienia, że chętnie będą widziani na policyjnych zawodach wędkarskich za rok.

ZSG w Nowej Wsi

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ciekawostki, Inne, Społeczne, Sportowe i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*