Gala taneczna „Taniec to mój żywioł” (ZDJĘCIA)

___gala_taneczna_25_06_21Tradycyjnie na zakończenie roku szkolnego w Domu Kultury miała miejsce gala taneczna zatytułowana „Taniec to mój żywioł”, a będąca podsumowaniem sezonu tanecznego 2014/2015. Na scenie we czwartek 25 czerwca 2015 r. zaprezentowały się dzieci i młodzież z grup tańca nowoczesnego i towarzyskiego działających przy Domu Kultury.

Taneczne popisy poprowadzili Roksana Kasolik i Adam Płonka. Przed liczną publicznością zaprezentowali się tancerze z Klubu Tańca Towarzyskiego trenujący pod okiem Małgorzaty Kotlarczyk-Wiewiórki oraz dzieci z baletu, które prowadzi Daria Mendroch. Wystąpiły również grupy tańca nowoczesnego, którymi opiekuje się Kowalska, a także zespół B3 kierowany przez Dominika Matuszczaka.

W sumie na scenie zaprezentowało się ok. 150 młodych i młodszych tancerek i tancerzy. Każde z nich otrzymało pamiątkowy dyplom ukończenie sezonu tanecznego 2014/2015.

Źródło:
Kęty

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ciekawostki, Inne, Kulturalne, Społeczne, Wydarzenia i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*