Futbolowe zmagania małych zawodników z Bielan na orliku w Nowej Wsi

___ORLIK_093-00112 września r. nowowiejski gościł po raz kolejny gościł „sportowych rajdowców” z Bielan w składzie: dzieciaki (62, w tym kilku takich, które nie ukończyły 6 lat) ich -nauczyciele, Państwo Renata i Henryk Bertolin oraz  Rodzice.

Na obiektach orlika część małych sportowców bawiła się grając w siatkówkę, rzucając piłkę do kosza, ale spora część wybrała piłkę nożną i uczestniczyła  w treningowych zajęciach zorganizowanych jak zawsze przez trenera-animatora (mini-treningi przeprowadzono w dwóch grupach: osobno dla „maluchów”, osobno dla „starszaków”).

W trakcie  zajęć szczególne zainteresowanie wśród uczestników wzbudziły ćwiczenia na drabince (takie, jakie na dzień wykonują najmłodsi piłkarze szkółki Barcelony), kształtujące piłkarską koordynację ruchową.

Zwieńczeniem futbolowych zmagań małych zawodników był prawie godzinny, zacięty mecz, rozegrany pomiędzy dwoma, wybranymi spośród trenujących,  drużynami.

Paweł Kłaput/foto: Henryk Bertolin

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Inne, Społeczne, Sportowe i oznaczony tagami , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*