Filia Gminnej Biblioteki Publicznej w Nowej Wsi zaprasza na 'Ferie z filmem’

Filia Gminnej Biblioteki Publicznej w Nowej Wsi mieszcząca się aktualnie w budynku parafialnym przy ul. Jana Pawła II 2 zaprasza dzieci i młodzież na „Ferie z filmem”.

W czasie nadchodzących ferii zimowych w Filii Gminnej Biblioteki Publicznej w Nowej Wsi (budynek parafialny) będą wyświetlane filmy o różnej tematyce, a plan emisji filmów oraz krótki opis znajdziecie poniżej.

 

 

15.02., godz. .00 – „Alicja w Krainie Czarów” w reż. Tima Burtona.

Fantastyczna opowieść o dalszych losach Alicji znanej z utworu Lewisa Carrolla. Tym razem trafia ona do magicznej i mrocznej krainy już jako dojrzała dziewczyna, ale znów czeka ją spotkanie z zabawnymi i dziwacznymi osobnikami, a do tego musi stawić czoło okrutnej Czerwonej Królowej.

 

 

.02., godz. 16.00 – „Punam” – poruszająca historia 9-letniej dziewczynki z Nepalu, która musi zajmować się młodszym rodzeństwem, w czasie gdy jej ojciec pracuje od świtu do nocy, by zarobić na utrzymanie i szkolne czesne dzieci.

 

 

22.02., godz. .00 – „Opowieść o rzeczach” – Szybka, z dużą ilością faktów filmowa historia o wyniszczaniu zasobów naturalnych Ziemi, o świecie, który niebawem zatonie w stercie naszych rzeczy i śmieci…

 

 

2.02., godz. .00 – „Zatruty ogień” – Film o działaniach międzynarodowych korporacji naftowych w krajach globalnego Południa, prowadzących do poważnych chorób ludzi i katastrofy ekologicznej.

 

 

Michał Lisowski
Filia Gminnej Biblioteki Publicznej w Nowej Wsi

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Inne, Społeczne i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na Filia Gminnej Biblioteki Publicznej w Nowej Wsi zaprasza na 'Ferie z filmem’

  1. Tadeusz pisze:

    czy na pewno w budynku „Filii Gminnej Biblioteki Publicznej”cyt.przy ul, JPII

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*