Festiwal Wieś Pełna Skarbów 2014 – PATRONUJEMY!

kogut w koralach banerPonad 35 sesji warsztatowych, pokazy rękodzieła, występ zespołu folklorystycznego i degustacja lokalnych, tradycyjnych potraw. To wszystko przygotowaliśmy na kolejną – już 5. edycję Festiwalu Wieś Pełna Skarbów! Jak co roku spotykamy się w gościnnych salach Oświęcimskiego Centrum Kultury.  Portal Wieś w gminie Kęty” jest jednym z dwóch patronów medialnych tego wydarzenia!

Jak co roku mamy zamówioną piękną, słoneczną pogodę. I wiemy, że jak co roku nie zabraknie Was – uczestników, pasjonatów sztuki, folkloru, rzemiosła i rękodzieła. W poprzednich edycjach Festiwalu udział wzięło ponad 2550 osób!

Tegoroczny Festiwal to także z lokalnymi twórcami literackimi. Po części warsztatowej zapraszamy na oficjalną promocję „Opowieści z Doliny Soły” – publikacji, na którą składają się wspomnienia, opowiadania i historie autorstwa mieszkańców naszego regionu.

Każdy z uczestników spotkania otrzyma pamiątkowy egzemplarz „Opowieści z Doliny Soły”.

kogut w koralach baner

ZAPRASZAMY!!

Ankieta zgłoszeniowa WPS 2014 doc – pobierz

Ankieta zgłoszeniowa WPS 2014 pdf – pobierz
(zgłoszenia do udziału w warsztatach przyjmowane są od 2014 r.)

Więcej szczegółów na stronie Wieś Pełna Skarbów – Dolina Soły

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ciekawostki, Inne, Kulturalne, Społeczne, Urzędowe i oznaczony tagami , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*