Dzień Strażaka w Nowej Wsi (ZDJĘCIA i VIDEO)

_IMG_3795Prezentujemy Państwu zdjęcia oraz materiał video z obchodzonych dzisiaj uroczystości Święta Strażaka w Nowej Wsi, które rozpoczęły się uroczystą mszą świętą w kościele parafialnym pw. św. Maksymiliana M. Kolbego. Następnie, po pochodzie strażackim, uroczystości kontynuowane były w remizie strażackiej.

Spotkanie krótką przemową Prezes w Nowej Wsi Pan Gasidło. W trakcie spotkania strażaków i ich małżonek w siedzibie OSP, na które zostali zaproszeni również m.in. radny w Kętach i prezes LKS Pan Antoni Mojżesz, sołtys Nowej Wsi Pan Andrzej Kajor oraz dyrektor ZSG w Nowej Wsi Pan Grzegorz Żak, prezesi organizacji i stowarzyszeń, podziękowano strażakom za ciężką służbę w Nowej Wsi dla mieszkańców. Nie zabrakło również wspólnego biesiadnego śpiewania razem z członkiniami Koła Gospodyń Wiejskich, a także poczęstunku i tańców.

Zapraszamy do obejrzenia foto- oraz videorelacji , z dzisiejszego w Nowej Wsi.

FOTOGRAFIE:

VIDEO:

[youtube_sc url=”https://www.youtube.com/watch?v=5xBLnkwhRJM”]

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ciekawostki, Inne, Społeczne, Urzędowe, Wydarzenia i oznaczony tagami , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*