Dzień Otwarty w Koperniku!

YC3_136112 kwietnia 201 r. PZ Nr10 SM-E odwiedzili ostatnich klas gimnazjum, ich rodzice i wszyscy zainteresowani ofertą edukacyjną szkoły. Tego dnia w szkole działo się naprawdę wiele. Uczniowie wraz z opiekunami przygotowali wiele niepowtarzalnych stoisk.

Tematami przewodnimi były poszczególne zawody, i zainteresowania obecnych i przyszłych uczniów. Goście zwiedzali szkołę, zapoznawali się z bazą dydaktyczną, wyposażeniem klas, strzelnicą i biblioteką. Ogromną popularnością cieszyło się  stoisko gastronomiczne, na którym serwowano potrawy przygotowane przez naszych uczniów. Mocnym akcentem dnia były występy zespołów muzycznych i grup tanecznych.

Program był niezwykle ciekawy i różnorodny. Prezentowały się także uczelnie i organizacje współpracujące ze szkołą, pracodawcy – z popisowymi daniami i dekoracjami tortów.

Podczas imprezy miało miejsce rozstrzygnięcie konkursów organizowanych przez szkołę .

Podczas Dnia Otwartego każdy zainteresowany otrzymał niezbędne informacje, ulotki i inne materiały informacyjne.

Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim, którzy skorzystali z zaproszenia i odwiedzili szkołę. Dodatkowe informacje o ofercie edukacyjnej, osiągnięciach uczniów, udziale w projektach, organizowanych imprezach można znaleźć na www..net.

Źródło:
Dyrekcja Powiatowego Zespołu Nr 10
Szkół Mechaniczno- Elektrycznych
im. M. Kopernika w Kętach

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Inne, Społeczne, Wydarzenia i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*