Dzień Kobiet w sali OSP w Nowej Wsi

DSCF90828 marca 2014 r. w remizie OSP w Nowej Wsi odbyła się uroczystość z okazji Dnia Kobiet, w której uczestniczyły organizatorki – członkinie tutejszego Koła Gospodyń Wiejskich wraz z zaproszonymi gośćmi.

Podczas tej uroczystości z przedszkola w Nowej Wsi z grupy „PSZCZÓŁEK” pod okiem wychowawczyń mgr Haliny Janosz i Teresy Rońdy przedstawiły artystyczny przygotowany specjalnie z tej okazji.

śpiewały, tańczyły i recytowały wiersze. Panie z Koła Gospodyń Wiejskich zostały zaproszone przez dzieci do wspólnej zabawy. Poproszone przez chłopców do tańca „Dwóm tańczyć się zachciało” miały okazję przypomnieć sobie zabawę z przedszkolnych lat.

Dużo oklasków wywołał drugi taniec. Dziewczynki uczyły Panie kroków tańca do piosenki Bałkanica.

Goście byli zachwyceni występem dzieci. Bili gromkie brawa i prosili o bis. Z okazji Święta Kobiet podarowały Paniom z Koła Gospodyń Wiejskich wykonane przez siebie kwiaty.

Uroczystość ta połączyła pokolenia od najmłodszych do seniorów i na długo pozostanie w sercach uczestników i w ich pamięci.

Więcej zdjęć na stronie: PICASA – Przedszkole w Nowej Wsi

Źródło:
Elżbieta Foltyn |

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Inne, Kulturalne, Społeczne i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*