Dziecko zamknięte w samochodzie na parkingu w Oświęcimiu

POLICJAPrzez dwie godziny 14 miesięczna dziewczynka  siedziała  sama, zamknięta w samochodzie na parkingu przed Muzeum w Oświęcimiu. Jej rodzice – obywatele Finlandii poszli zwiedzać muzeum.

Dzisiaj (tj. 11 lipca 2013 r.) około godz. 11, policjanci zostali wezwani przez ochronę  muzeum w Oświęcimiu, ponieważ na parkingu przed obozem stał zaparkowany samochód na zagranicznych numerach rejestracyjnych, w którym od godziny zamknięte było maleńkie dziecko.

Kiedy policjanci przyjechali  na miejsce okazało się , że w samochodzie włączył się alarm, a siedzące w środku dziecko bardzo płacze. Jeden z policjantów decyduje się na rozbicie szyby w samochodzie.  Drugi z funkcjonariuszy   wzywa karetkę pogotowia. Równocześnie przez megafony  nadawane są komunikaty do rodziców dziecka, którzy najprawdopodobniej  cały czas są na terenie muzeum.

Rodzice, jak się okazuje 14 miesięcznej dziewczynki  pojawiają się na parkingu  około godz. 12. W tym samym czasie przyjeżdża  pogotowie. Lekarz w obecności rodziców bada dziecko, na szczęście wszystko jest w porządku. Po konsultacji z sędzią do spraw rodzinnych   zostają ukarani przez policjantów  mandatem karnym.

Źródło:
Katarzyna Cisło | Komenda Wojewódzka Policji w Krakowie

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Inne, Społeczne, Urzędowe i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

1 odpowiedź na Dziecko zamknięte w samochodzie na parkingu w Oświęcimiu

  1. Ewelina pisze:

    Co za rodzice….

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*