Dwóch włamywaczy zatrzymanych na gorącym uczynku w Bulowicach

nowe_logo_policjaW nocy z 03/04 lutego 2014 r. w Bulowicach policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn 22 i 30–letniego podejrzanych o do domku letniskowego.
Do zdarzenia doszło około 22.00 w Bulowicach gdzie udali się policjanci  w związku z anonimowym zgłoszeniem dotyczącym mężczyzn, którzy kręcą się w pobliżu jednej z posesji. Policjanci natychmiast pojechali we wskazane miejsce i jak się okazało w środku domku letniskowego zastali dwóch mężczyzn, którzy penetrowali pomieszczenia domku.

Podejrzani 22 i 30–letni mieszkańcy Bulowic zostali zatrzymani i trafili do policyjnych aresztów. W trakcie czynności policjanci zweryfikują czy mają oni również związek z innymi przestępstwami kryminalnymi.

W tym przypadku w szybkim zatrzymaniu włamywaczy pomogła wzorowa czujność obywatelska za którą bardzo dziękujemy i w dalszym ciągu prosimy o tego rodzaju zgłoszenia. Kiedy widzimy lub podejrzewamy, że na naszych oczach dochodzi do przestępstwa, reagujmy natychmiast dzwoniąc pod numer alarmowy 997.

Źródło:
KPP Oświęcim

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Inne, Społeczne, Urzędowe i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*