Dwa wypadki w jeden dzień w gminie Kęty

_KPP Oświęcim Łęki wypadek drogowy 09.05.2013  (3)W dniu 09 maja 2013 r. około godziny 12.30 w Kętach na ul. Sobieskiego doszło do wypadku drogowego, w którym jak wstępnie ustalili policjanci, kierująca samochodem marki Fiat Brava, 28 – letnia mieszkanka miejscowości podczas wyprzedzania motorowerzysty, 66 – letniego mieszkańca Pisarzowic, aby uniknąć zderzenia z pojazdem jadącym z przeciwnego kierunku zderzyła się motorowerzystą. W wyniku wypadku mężczyzna doznał  potłuczeń oraz urazu nogi i został przewieziony do szpitala na leczenie.

Tego samego dnia około godziny .30 w Łękach na ul. Piastowskiej doszło do wypadku drogowego, w którym jak wstępnie ustalili policjanci, kierująca samochodem marki VW Passat , 20 – letnia mieszkanka Zagórnika, podczas skrętu w lewo w ulicę Sportową nie ustąpiła pierwszeństwa, w wyniku czego zderzyła się z jadącym z przeciwnego kierunku 39 – letnim motocyklistą mieszkańcem Bielska – Białej. Motocyklista upadł do rowu natomiast motor uderzył jeszcze w dwa  pojazdy. W wyniku wypadku motocyklista doznał złamania nogi oraz ogólnych potłuczeń i został przewieziony przez Pogotowie Ratunkowe do szpitala na leczenie.

Źródło:
Komenda Powiatowa Policji w Oświęcimiu

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Inne, Społeczne, Urzędowe i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

1 odpowiedź na Dwa wypadki w jeden dzień w gminie Kęty

  1. di pisze:

    Dość dziwne miejsce na wyprzedzanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*