Dwa wypadki śmiertelne w powiecie oświęcimskim

nowe_logo_policjaW dniu 7 września 2014 r. o godzinie 05.20 w Jawiszowicach na ul. Turystycznej doszło do wypadku drogowego śmiertelnego w wyniku, którego zginął jeden z kierujących. Jak wstępnie ustalili policjanci doszło do zderzenia czołowego dwóch samochodów marek Audi i Opla.

W wyniku wypadku  40–letni Starej Wsi, który kierował oplem  poniósł śmierć na miejscu, natomiast, 31–letnia mieszkanka Polanki Wielkiej, która kierowała audi z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala. Do szpitala Pogotowie Ratunkowe przewiozło również dwóch uczestników wypadku tj. pasażera opla i pasażera audi.

W trakcie dalszych czynności policjanci ustalą dokładne okoliczności i przyczyny tej kolejnej tragedii, do której doszło podczas tego weekendu.

Z kolei w nocy z 5/6 września 2014 r. w Chełmku na ul. Brzozowej doszło do wypadku drogowego śmiertelnego. Jak wstępnie ustalili policjanci 20-“ letni Chełmka, kierując samochodem marki Renault zjechał z jezdni na prawe pobocze gdzie uderzył w słup energetyczny. W wyniku wypadku śmierć na miejscu poniósł 48 -€“ letni pasażer renault. Po przeprowadzeniu badania stanu trzeźwości okazało się, że kierowca był nietrzeźwy -€“ 1,86 promila alkoholu.

KPP Oświecim - Chełmek wypadek śmiertelny 06.09 (2)

W trakcie dalszych czynności policjanci ustalą dokładne okoliczności tej tragedii.

Źródło:
KPP Oświęcim

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Inne, Społeczne, Urzędowe i oznaczony tagami , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*