Dwa wypadki drogowe w Witkowicach

_KPP Oświęcim zdjęcie wypadek Witkowice ul. Beskidzka 18.06.2012 (3)W dniu 18 czerwca 2013 r. około godziny 14:25  w Witkowicach na ul. Beskidzkiej doszło do wypadku drogowego w którym jak ustalili 18 – letni mieszkaniec miejscowości Nidek kierując motocyklem marki Honda, na łuku stracił panowanie nad pojazdem w wyniku czego wjechał do przydrożnego rowu.  W wyniku wypadku obrażeń ciała doznał  pasażer pojazdu – 20 – letni mieszkaniec Osieka, który został przewieziony przez do szpitala na leczenie.   ustalili, że 18 – latek nie posiadał uprawnień do kierowania.

 Tego samego dnia, około godziny 21:10, również w Witkowicach na ul. Widokowej doszło do wypadku drogowego, w którym jak ustalili 82 – letni mieszkaniec Witkowic, kierując motorowerem marki Komar najechał na zaparkowaną na poboczu przyczepę rolniczą wraz z ciągnikiem. W wyniku zderzenia motocyklista doznał obrażeń głowy i został przewieziony przez do szpitala na leczenie.

Źródło:
Komenda Powiatowa Policji w Oświęcimiu

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Inne, Społeczne, Urzędowe i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*