Dzień Otwarty w naszej Szkole

Dziś, tj. 21 marca w Zespole Szkół Gimnazjalnych w Nowej Wsi odbędzie się „DZIEŃ OTWARTY”. Do szkoły przybędą z klas piątych i szóstych, którzy być może będą zainteresowani zapisaniem się w przyszłości do w Nowej Wsi.

Zwiedzanie szkoły rozpocznie się o godz. 11:00 i potrwa do ok. godz. 13:00. W tym czasie z Malca, Osieka, Witkowic będzie miała okazję nie tylko zobaczyć jak wygląda być może ich przyszła szkoła „od środka”, ale również każdy z gości będzie mógł wziąć udział w ciekawych zajęciach sportowych (pod okiem p. Magdaleny Węglińskiej), otwartej lekcji języka angielskiego z wykorzystaniem tablicy interaktywnej (którą poprowadzi p. Joanna Gabryś), czy też twórczych warsztatach plastycznych (pod kierunkiem p. Doroty Gwiazdoń).

Opiekę koleżeńską nad swoimi młodszymi kolegami i koleżankami sprawować będą uczennice z klasy II b Gimnazjum: Magdalena i Aleksandra Kwaśniak.

Grzegorz Żak
Dyrektor w Nowej Wsi


Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Inne, Społeczne, Urzędowe i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*