DNI KĘT 2014 – Urszula i KULT | Zdjęcia z drugiego dnia (2 sierpnia 2014 r.)

__KULT (36)2 sierpnia r. na imprezie wystąpili Urszula oraz Kult z Kazikiem ( tutaj: Dni Kęt 2014). Przedstawiamy relację fotograficzną autorstwa Adriana Szymalskiego oraz Joanny Surma z tych koncertów.

Zdjęcia (fot. Adrian Szymalski) z występów Urszuli oraz KULTU.

Zdjęcia (fot. Joanna Surma) z występów Urszuli i KULTU.

Zobacz także:

DNI KĘT 2014 – Zdjęcia z pierwszego dnia (1 sierpnia 2014 r.)

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ciekawostki, Inne, Społeczne, Wydarzenia i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

6 odpowiedzi na DNI KĘT 2014 – Urszula i KULT | Zdjęcia z drugiego dnia (2 sierpnia 2014 r.)

 1. Adrian Kudłaty pisze:

  Witajcie! 🙂 Api ,ludzi było dosyć sporo 🙂 Ślimak, dzięki za ten ciepły komentarz, dożo dla mnie znaczy i nakręca mnie pozytywnie motywując do dalszego ffotografowania 🙂 Rockers, stary! Masz całkowitą rację. Są dwie strony imprezy jak napisałeś 🙂 Zgadzam się z tobą w stu procentach. I dobrze że to napisałeś:) Trzeba mówić sobie o takich sprawach. Twój komentarz dał mi do myślenia i mogę cię zapewnić że następnym razem będzie publika na zdjęciach. Api dla ciebie też postaram się zrobić kilka ujęć ludzi 😉 Pozdrawiam 🙂

 2. Kris pisze:

  O co chodzi z tymi poucinanymi zdjęciami? To jakaś wizja i pomysł fotografa czy po po prostu wrzucili na stronę wszystko jak leciało?

 3. API pisze:

  A ludzie to jacyś tam byli ? 😉

 4. ślimak pisze:

  moim zdaniem – czemu nie, niech będzie oryginalnie przynajmniej na stronie Nowej Wsi! zdjęcia super – gratuluję! subiektywny reportaż, artystyczny punkt widzenia, fotoreporter miał własną wizję, no i dobrze 🙂

 5. Rokers pisze:

  Adrian zdjęcia ok! Bardzo ładne!! Ale są dwie strony imprezy, artyści i publiczność która na ich koncerty przychodzi, .Za bardzo skupiasz uwagę na artystach a nic nie ma o publiczności i ogółu imprezy!!! Trochę jednostronny ten fotoreportaż.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*