Czy koty również znajdą swoich właścicieli?

_dsc0553-001Dziś w godzinach dopołudniowych Miejska otrzymała od mieszkańca jednego z kęckich osiedli informację o znalezieniu dwóch kociąt. porzucono na klatce schodowej bloku.

„Znajdy” to filuterne, niespełna czteromiesięczne kocury. Są zdrowe i odkarmione. Z pewnością nie wychowywały się na dworze – są udomowione i nie boją się ludzi.

Podobnie, jak w przypadku psa, który szuka nowego właściciela, tak i teraz prosimy o kontakt wszystkich, którzy zechcieliby przyjąć pod swój dach kudłatego domownika. Numer tel. do Straży Miejskiej w Kętach to (33) 845 20.

Źródło:
UG

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Inne, Społeczne, Urzędowe i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

1 odpowiedź na Czy koty również znajdą swoich właścicieli?

  1. Asia pisze:

    Najbardziej mnie wkurza, ze Straż miejska wedłług mnie nie przejmuje się błąkającymi psami po wsi. Kto się ma tym zająć jak nie straż miejska? Schroniska nie są w stanie kontrolować całej okolicy, a zwłaszcza wsi. Kiedyś spotkałam się z tym, że pan strażnik miejski powiedział, że nie będzie łapał psa, bo mu ucieknie, bo to rola schroniska, a pies był taki wychudzony, że aż pragnął pomocy od drugiego człowieka. Najgorsze, ze jest takich ludzi wiele. Nie tylko straznik miejski, ale i zwykli ludzie, którzy wiecznie są „zabiegani” i nie zajmą się takim biednym psem czy kotem. Gdy w wieku 7 lat idąc ze szkoły widziałam błąkającego się psa dałam mu kanapkę, którą miałam na drugie śniadanie. Widok szczesliwego psa jest bezcenny. „Dając radość innym, sami ją w zamian otrzymujemy” Szkoda, że ten stereotyp bezdomnych psów i kotów jest na wsiach najbardziej widoczny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*