Cyrk Zalewski w Kętach – wygraj bilet na show odpowiadając na jedno pytanie

_IMG_4903

Największy cyrk w Polsce Cyrk Zalewski w swoim nowym 10 miesięcznym tournee po kraju odwiedzi także Kęty. Już 26 lipca o godz. 17:00 przy Alei Jana Pawła II zobaczycie artystów z Niemiec, Czech, Brazylii, Francji oraz Polski. W roku 2013 Cyrk Zalewski obchodzi 20-lecie swojego istnienia nawiązując do 8 pokoleniowej tradycji tej wspaniałej rodziny cyrkowej i z tej okazji przygotował nowy wspaniały gwarantujący moc wrażeń, o którego szczegółach poniżej.

Na gości czekają niebywałe atrakcje zapierające dech w piersiach: Akrobatyka napowietrzna Patryk Kaiser z Czech, Tatiana Shevchenko, która wykonuje ewolucje z ciekawym rekwizytem – sześcianem, Kamil Zalewski pokaz dużej iluzji, mnóstwo śmiechu zapewni Clown’a Charlie Rigettii z Czech.

Na odwiedzających czekają również zwierzęta w roli artystów cyrkowych: Adriana Spindler z Niemiec zaprezentuje swoje dwa ukochane lwy morskie, pokaz słoni afrykańskich Gino Spindler z Niemiec, Kamil Zalewski zaprezentuje umiejętności swoich wielbłądów i koni maści Palomino.

Pierwszy raz w Polsce wystąpi Grupa DIORIO – trzech motocyklistów wykonujących ewolucje na motorach wewnątrz wielkiej metalowej kuli. Na te i na inne atrakcje zapraszają artyści Cyrku Zalewski.

Dla osób, które chcą uczestniczyć w tym widowisku, przygotowaliśmy konkurs, w którym można wygrać trzy zaproszenia (osoba dorosła + dziecko do lat 10-ciu) do odbioru w kasie przed występem po okazaniu dowodu osobistego lub legitymacji.

Pytanie konkursowe:

Jak nazywa się największe zwierze lądowe na świecie?

Na Wasze odpowiedzi czekamy do jutra, tj. do 21 lipca 2013 roku do godziny 20:00. Pierwsze trzy osoby, które do nas napiszą na adres redakcja@nowa-wies-kety.pl i udzielą prawidłowej odpowiedzi na pytanie, otrzymają bilety na przedstawienie.

Życzymy powodzenia!

UWAGA:
Pod odpowiedzią na pytanie, proszę pozostawić swoje imię i nazwisko oraz dodać adnotację:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, polegające na podaniu na portalu „Nowa w gminie Kęty” w razie wygranej w konkursie z Cyrkiem Zalewski mojego imienia i nazwiska (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883)”

Bilety będą do odbioru w kasie przed występem po okazaniu dowodu osobistego lub legitymacji | Kasy są czynne od godziny 10:00.

W tym roku Cyrku Zalewski przedstawia się następująco:

1. Clown Rigettii – Czechy

2. Adriana Spindler – Niemcy – pokaz Lwów Morskich

3. Gino Spindler – Niemcy – pokaz Słoni Afrykańskich zdjęcia niestety po występie.

4. Kamil Zalewski – Polska – Konie Cyrku Zalewski maści Palomino

5. Kamil Zalewski – Polska – Wielbłądy Cyrku Zalewski

6. Kamil Zalewski – Polska – pokaz dużej iluzji

7. Grupa Diorio – Brazylia – Motory w Kuli

8. Aneta Zalewska – Polska – Pokaz Kóz

9. Patryk Kaiser – Czechy – Akrobatyka napowietrzna

10. Tatiana Shevchenko nowa w naszym przedstawieniu,która wykonuje ewolucje z ciekawym rekwizytem sześcianem.

10. Rafał Walusz i Aneta Zalewska- konferansjerzy – Polska

KĘTY – piątek 26 lipca godz: 17.00, ul. Aleja Jana Pawła II (obok hurtowni Hutnik).

bilet_Zalewski

Strona WWW: http://www.cyrk-zalewski.com.pl/

FACEBOOK: https://www.facebook.com/cyrkzalewski

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ciekawostki, Inne, Kulturalne, Społeczne, Sportowe, Wydarzenia i oznaczony tagami , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*