Co Wam się podoba, a czego brakuje na stronie Nowej Wsi?

Szanowni czytelnicy, po ponad 8 miesiącach istnienia strony chcielibyśmy zwrócić się do Was z zapytaniem „Co Wam się podoba, a czego brakuje na stronie Nowej Wsi?„.

 

 

[youtube_sc url=”http://www.youtube.com/watch?v=VU39lTqXeks” theme=”light” hd=”1″]

Wersja strony z czerwca 2012 r. – w wysokiej rozdzielczości jest dostępna po włączeniu w pasku przewijania jakości HD 720p.

Chcemy aby nasza strona spełniała Wasze oczekiwania, by Was informowała o wszelkich zdarzeniach w Nowej Wsi, by pojawiały się na niej ważne dla mieszkańców oraz gości wiadomości. By istniała i żyła dla Was.

Dlatego też kierujemy właśnie do Was, drodzy mieszkańcy (i nie tylko) pytanie o to, co poprawić na stronie, czego nie ma, a jednak powinno się znaleźć. Co jest fajne, przykuwające uwagę, a co z reguły pomijacie.

Przy okazji chcielibyśmy poznać Wasze zdanie na temat obecnie działającej strony oraz tego co Wam najbardziej w niej odpowiada:-)

Prosimy, aby Wasze podpowiedzi, wskazówki, propozycje pojawiały się w komentarzach pod wpisem. Wpisy są całkowicie anonimowe. Do dokonania wpisu konieczne jest przejście zabezpieczenia, które chroni stronę przed botami internetowymi.

Możecie również skorzystać – jak zawsze – z zakładki Kontakt po prawej stronie i wybrać dowolnym sposób skontaktowania się z redakcją (poczta ślimacza, e-mail, telefon, Gadu-Gadu, kontakt przez serwisy Facebook, Youtube, Twitter, itd.).

 

Zachęcamy do udzielania się! 🙂

Wszystkie Wasze wypowiedzi co do ewentualnych poprawek strony przeanalizujemy i – jeśli to będzie możliwe – postaramy się jak najszybciej dla Was wdrożyć.

Pozdrawiamy!
Redakcja

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Inne, Społeczne i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*