Ciąg dalszy wywiadu z Panem Bogusławem Haczkiem z LOKu Kęty / Nowa Wieś

Trzecia i czwarta (ostatnia) część wywiadu z Prezesem , przeprowadzonego przez naszą redakcję w grudniu 2011 r. w linkach poniżej:

 

 

 

Wywiad – część trzecia

Wywiad – część czwarta

 

Cały (wszystkie cztery części razem) do przeczytania pod tym adresem – Wywiad – całość.

Serdecznie zapraszamy do lektury!

 

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ciekawostki, Sportowe i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na Ciąg dalszy wywiadu z Panem Bogusławem Haczkiem z LOKu Kęty / Nowa Wieś

  1. Jakub pisze:

    Dlaczego sa informacje o jakims LOKU, Kosciele, itd, a nie ma nic o naszych piłkarzach??????? Z tego co wiem to ciekawie tam ostatnio sie dzieje, poza tym czwarta liga po raz pierwszy w historiii kklubu, a tu ani slowa!

    • Redakcja pisze:

      Panie Jakubie: nie są to informacje o ‚jakimś’ LOKU, tylko o LOKu- organizacji, która ma w Polsce długą tradycję, a teraz ma szansę zaproponować młodym i nie tylko mieszkańcom Nowej Wsi ciekawe formy spędzania wolnego czasu. Wpisy na stronie Nowej Wsi publikujemy również w oparciu o informacje przesłane przez samych czytelników portalu, którzy chcą się podzielić wiedzą o ciekawych zdarzeniach. Przy okazji dziękujemy za informację o piłkarzach – to rzeczywiście duży sukces! Na takie informacje czekamy od czytelników. Zachęcamy wszystkich, również pana, do przesyłania ciekawych newsów i sygnalizowaniu tematów, które warto poruszyć. Pozdrawiamy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*