Chcesz zostać redaktorem portalu 'Nowa Wieś w gminie Kęty’? Serdecznie zapraszamy!

praca_zespołowaW związku z dynamicznym rozwojem naszego portalu, serdecznie zapraszamy do kontaktu osoby chcące współredagować dla dobra społeczności lokalnej portal ’Nowa Wieś w gminie Kęty’. kierujemy do wszystkich, których biegną przez Nową Wieś i którym nasze urokliwe sołectwo jest sercu bliskie.

Jedynymi warunkami są chęć do pracy, podstawowa znajomość obsługi komputera oraz dostęp do internetu.

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu przez: e-mail, Facebook, wszelkie dane kontaktowe znajdziecie w zakładce KONTAKT.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ciekawostki, Inne, Społeczne i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na Chcesz zostać redaktorem portalu 'Nowa Wieś w gminie Kęty’? Serdecznie zapraszamy!

  1. SM pisze:

    Czy to prawda, że straszyli wasze rodziny i nakłaniali do zamknięcia portalu. Takie informację się ostatnio pojawiły w Kętach?

  2. Kęczanin pisze:

    Nazywacie to dynamicznym rozwojem, porównajcie się z forum Gazety Krakowskiej, Już kiedyś wam proponowałem połączenie sił z ekipą tam piszącą, zresztą dla dobra miasta. Od miesiąca nie piszecie o niczym ciekawym, porównując to co dzieje się w GK, od którego to forum zaczyna się dzień pracy w urzędzie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*