Chcesz pomóc redakcji i mieszkańcom Nowej Wsi? Zarejestruj na video zebranie wiejskie

Zebranie Wiejskie w Nowej WsiSzanowni Mieszkańcy Nowej Wsi! Szukamy lub osób chętnych zarejestrować na video przebieg zebrania wiejskiego 1 września r. o godz. 13:00. Z uwagi na brak możliwości rejestracji w tym czasie zebrania przez redakcję portalu, zwracamy się z tym komunikatem do mieszkańców sołectwa. Dzięki temu powstanie materiał, który będzie można później oglądać, tak jak nagrania z poprzednich zebrań wiejskich w Nowej Wsi.

Wystarczy zabrać aparat i/lub kamerę (ewentualnie statyw) i przybyć ok. pół godziny wcześniej.

chętne do zrealizowania nagrania zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego bądź przez Facebook (dane podane w górnej zakładce Kontakt).

Przypominamy, że zebrania odbywają się w sposób jawny a każdy z obywateli może rejestrować i rozpowszechniać nagrania z ich przebiegu.

Opinię na temat nagrywania zebrań wiejskich przedstawili eksperci prawni z Pozarządowego Dostępu do Informacji Publicznej działającego przy ogólnopolskim stowarzyszeniu Sieć Obywatelska Watchdog Polska – informacjapubliczna.org.pl – Opinia prawna w sprawie nagrywania zebrań wiejskich (PDF) oraz dostępna pod adresem: Nagrywanie przebiegu zebrania wiejskiego – aktualizacja

W tym miejscu zachęcamy również wszystkich mieszkańców do uczestnictwa w najbliższym zebraniu wiejskim!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ciekawostki, Inne, Społeczne, Urzędowe i oznaczony tagami , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na Chcesz pomóc redakcji i mieszkańcom Nowej Wsi? Zarejestruj na video zebranie wiejskie

  1. Witek pisze:

    No i mamy starego nowego Sołtysa! 🙁

  2. Luzik pisze:

    Wybierzcie w końcu porządnego sołtysa !!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*