Budowa ronda w Nowej Wsi – aktualizacja 30 września 2014 r. (ZDJĘCIA)

Grupowe_4 (Copy)Prezentujemy Państwu najnowsze fotografie z budowy ronda wykonane w centrum w końcem września 2014 r.

 ZDJĘCIA z budowy ronda w w gminie Kęty:

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ciekawostki, Inne, Inwestycje, Społeczne i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

5 odpowiedzi na Budowa ronda w Nowej Wsi – aktualizacja 30 września 2014 r. (ZDJĘCIA)

 1. pio73 pisze:

  Rondo w Oświęcimiu koło Castoramy będzie za niedługo skończone, a to w Nowej Wsi jeszcze nie zaczęte.Poza tym stan nawierzchni na odcinku gdzie są światła jest w tak tragicznym stanie,że nie sposób przejechać w czasie zmiany świateł.Powinien być ruch sterowany ręcznie,czego Burmistrz nie dopilnował.

 2. ludwik66 pisze:

  proszę o upublicznienie kosztów przenoszenia kapliczki! bo jeżeli to co pisze „yeti” jest prawdą , to kogoś po prostu mocno pokiereszowało. Możnaby nową, ładną kapliczkę zbudować, a koszt byłby niższy. TRAGEDIA po prostu.

 3. mnw pisze:

  Tak, a po przeniesieniu przydałby się gruntowny remont jeszcze- bo z całym szacunkiem do zabytków, ale kapliczka jest w stanie opłakanym.
  Co do pilota może ktoś już nie mógł wytrzymać „śpiewów” organisty i myślał, że jak pilot się „zapodzieje” to ten pan śpiewać przestanie, a tu nic z tego improwizuje jeszcze bardziej i średnio mu to wychodzi.

 4. yeti pisze:

  Tak cennej kapliczki nie znajdziesz w dalekiej okolicy samo przeniesienie z wykupieniem terenu będzie kosztowało blisko pół miliona, a pilota do rzutnika niema kto kupić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*