Bonifikata na sprzedaż mieszkań komunalnych utrzymana

HERB BIP KętyNa lutową sesję (25 lutego 2013 r.) burmistrz Tomasz Bąk po raz kolejny wniósł projekt uchwały, dotyczącej na sprzedaż mieszkań komunalnych. Tym razem większość radnych opowiedziała się „za” utrzymaniem 85% zniżki. Dzięki temu dotychczasowi najemcy będą mogli nabyć mieszkania za jedyne 15% ich wartości, czyli w praktyce około 15 tys. zł.

Bonifikatę uzyskają te osoby, które zapłacą całą oszacowaną kwotę najpóźniej w dniu zawarcia umowy notarialnej przenoszącej własność lokalu. Wnioski na wykup mieszkań po preferencyjnych cenach można składać już teraz. Będą one przyjmowane do 30 września 2014 roku.

Zgodnie z uchwałą obowiązują do końca 2014 roku. Mieszkańcy mają więc prawie dwa lata na skorzystanie z okazji, która może się już nie powtórzyć.

Źródło:
UG Kęty

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Inne i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

1 odpowiedź na Bonifikata na sprzedaż mieszkań komunalnych utrzymana

  1. STEFAN pisze:

    TO JEST CHORE- NA TE MIESZKANIA WSZYSCY SIĘ SKŁADALI,A TERAZ WYBRAŃCY MOGĄ SOBIE KUPIC ZA 15 PROCENT WARTOŚCI, ZA NIEDŁUGO SPRZEDADZĄ JE ZA 150 000 ZŁ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*