Bogaty program Domu Kultury w Kętach w grudniu

dk logoPropozycje filmowe i teatralne dla najmłodszych, koncert zespołu Voo Voo, operetka, film o Czesławie Niemenie, spotkanie ze św. Mikołajem – oto niektóre propozycje Domu Kultury w Kętach na grudzień. Zachęcamy do zapoznania się z programem i zaplanowania grudniowych wieczorów.

Grudzień w Domu Kultury w Kętach

5 grudnia, godz. 16.00 i 17.00
Zapraszamy do Domu Kultury na bajkowe spotkanie ze św. Mikołajem. W programie: spektakl pt. „Szewczyk Dratewka”, w wykonaniu dziecięcej grupy teatralnej „Bajdurki”, wręczanie paczek przez Św. Mikołaja oraz zabawa mikołajkowa. biletu: 7 zł od osoby.

PLAKAT_MIKOLAJKI_14

8 grudnia, godz. 9.30
Zapraszamy na mikołajkowy spektakl pt. „Szewczyk Dratewka” w wykonaniu działającej przy DK Grupy Teatralnej Bajdurki. Spektakl skierowany jest do szkół, chociaż mogą wziąć w nim udział również osoby indywidualne. biletu: 5 zł.

SZEWCZYK DRATEWKA13 grudnia, godz. 9.00
Kolejny film z cyklu „Dzieciaki na horyzoncie”, mającego na celu edukację filmową dzieci. Tym razem norweski obraz pt. „Zimowe wakacje” z cieszącej się dużym powodzeniem serii „Kacper i Emma”.
Bilety: 10 zł, rodzinny (dziecko z opiekunem) 15 zł.

fb_kacper i emma zimowe wakacje-www

13 grudnia, godz. 19.00
Koncert Voo Voo
Koncert na trasie promującej najnowszą płytę zespołu pt. „Dobry Wieczór”.

biletu: 35 zł w przedsprzedaży, 40 zł w dniu koncertu.

fb_voovoo

28 grudnia, godz. 17.00
W ramach kontynuacji przedsylwestrowych koncertów zapraszamy na operetkę w dwóch aktach Franza Lehara (w pełnej oprawie muzyczno-scenograficznej) pt. „Kraina uśmiechu” według libretta Victora Leona, Ludviga Herzera i Fritza Lohnera, w wykonaniu Teatru Muzycznego Arte Creatura.

biletu: 45 zł, dla słuchaczy UTW – 40 zł.

przedsylwestrowy_14

 

Więcej informacji na stronie internetowej DK: www.domkultury.kety.pl

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ciekawostki, Inne, Kulturalne, Wydarzenia i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*