Beskidzka Plaża powraca!

dsc01314W ostatni majowy weekend zostanie zainaugurowany cykl turniejów towarzyskich siatkówki plażowej 2015. Miłośnicy plażówki do połowy sierpnia spotkają się w czterech miastach południowej Polski.

Turnieje pod nazwą „Beskidzka Plaża” mają długą historię. Od 2000 do 2006 były organizowane w Bielsku-Białej przez Urząd Miejski, a co roku uczestniczyli w nich gracze znani z reprezentacji Polski i ligowych parkietów ekstraklasy.

Po dziewięciu latach przerwy Stowarzyszenie Animacji Kultury i Sportu „Anima Pro Activ” przy współpracy z firmą BDB Event, postanowiło przywrócić do siatkarskiego kalendarza Beskidzką Plażę, jako cykl turniejów, które zostaną rozegrane w następujących miastach:

  • (29-31 maja)
  • (5-7 czerwca)
  • Bielsko-Biała (14-16 sierpnia)
  • Andrychów (21-23 sierpnia)

– Cieszymy się, że Urząd Miejski w Bielsku-Białej pozytywnie zareagował na pomysł przejęcia nazwy turnieju. Postanowiliśmy zrealizować ten projekt po to, by pasjonaci siatkówki plażowej mogli w okresie letnim rywalizować na piachu z doświadczonymi zawodnikami. Zaproszenie do udziału w turniejach otrzymał już m.in. dobrze znany z PlusLigi Paweł Rusek, zwycięzca Beskidzkiej Plaży 2006 – powiedział Tomasz Rakoczy, Wiceprezes Stowarzyszenia.

Szczegółowe informacje o Beskidzkiej Plaży 2015 można znaleźć na stronie www.beskidzkaplaza.pl oraz na Facebooku www.facebook.com/BeskidzkaPlaza.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ciekawostki, Inne, Społeczne i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*