„Będzie się działo”: Wielki mecz piłki nożnej

mam_haka_na_rakaThe Wyspian Team zaprasza do wspólnego kibicowania! Już w najbliższy piątek (17 stycznia 2014 r.) pomiędzy uczniami z LO nr 11 im. Stanisława Wyspiańskiego w Kętach a radnymi Gminy Kęty rozegrany zostanie wielki mecz piłki nożnej.

Wydarzenie będzie można obserwować z trybun hali OSiR w Kętach. Jak możemy wyczytać na oficjalnym fanpage’u grupy – „będzie się działo”. Start: godz. 14:30, wstęp wolny.

Przypomnijmy, że The Wyspian Team działa pod hasłem „Mam Haka na Raka” w ramach ogólnopolskiego programu dla młodzieży, mającego na celu promocję profilaktyki i zdrowego trybu życia.

Serdecznie zapraszamy do kibicowania podczas piątkowych piłkarskich zmagań oraz odwiedzania facebookowej strony Teamu, na której publikowane są na temat bieżących inicjatyw podejmowanych przez grupę, jak również ważne materiały dotyczące profilaktyki nowotworowej.

Inicjatywy podejmowane przez The Wyspian Team honorowymi patronatami objęli Starosta Powiatu Oświęcimskiego Józef Krawczyk i Burmistrz Gminy Kęty Tomasz Bąk.

mam_haka_na_raka

Źródło:
Barbara Kuźma | UG Kęty

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Kulturalne, Społeczne, Sportowe, Urzędowe, Wydarzenia i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*