Artystyczno-kryminalna Trasa VIII, organizowana przez 48 Drużynę Wędrowniczą „Północ” z Hufca ZHP Andrychów

logo_zhpJesteśmy drużyną, która idąc w góry najpierw myśli o tym, żeby zabrać gitarę i śpiewniki, a później pakuje plecaki. Dlatego też zdecydowaliśmy się na szeroko rozumianą specjalność artystyczną (śpiew, taniec, teatr, muzyka).

Pracując nad trasą, poszukiwaliśmy najbardziej tajemniczych zakątków iR0; Udało się! Podczas czterech dni wędrówek uczestnicy zobaczą miejsca, o których nie wiedzą nawet miejscowi. Niebanalne zakątki Beskidu Małego staną się tym bardziej wyjątkowe, dzięki niewybrednej fabule kryminalnej oraz zawikłanym splotom wydarzeń.

Więcej nie zdradzimy – wszak trasa kryminalna powinna być owiana tajemnicą.

Możemy jednak ujawnić kilka szczegółów. Uczestnicy przeniosą się do roku 1913 (ukłon w stronę tegorocznego stulecia tanga w Polsce). Odwiedzą andrychowską kawiarnię taneczną Lunfardo, wezmą udział w warsztatach tanga argentyńskiego i zatańczą na prawdziwej milondze. Później będzie już tylko ciekawiej, bowiem na swojej drodze spotkają nie tylko zagadki kryminalne i zaszyfrowane wiadomości, ale także ludzi, którzy nie zawsze okażą się godni zaufania.

Na szlakach, którymi podążać będzie trasa VIII, zrobi się tłoczno. Łącznie z obsługą trasy, pojawi się tam 105 osób. Nie będą to tylko wędrownicy z całej Polski. Gościmy także skautów z Ukrainy i Francji.

Przebieg trasy:

0: Andrychów – Targanice. 

1: Targanice – Przełęcz Kocierska – Potrójna – Kocierz Rychwałdzki (kompleks Zamczysko)

2: kompleks Zamczysko – Czarne działy – Gibasówka – Przełęcz Anula – Leskowiec – Ponikiew – Wadowice 

3: Kraków (zależnie od uczestników) 

Źródło:
Martyna Adamus | Hufiec ZHP Andrychów

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Inne, Społeczne i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*