18 000 zł to pula nagród w Kętach! Portal 'Nowa Wieś w gminie Kęty’ patronem medialnym Plaży Open

541856_526738487385071_2080058281_nInauguracja tegorocznych rozgrywek Plaży Open zbliża się wielkimi krokami! Już za niespełna miesiąc, po rocznej przerwie, spotkamy się na Plaży w Kętach! Pierwszy odbędzie się bowiem w dniach 13-16 czerwca 2013 roku!
Organizatorzy pracują cały rok, aby zapewnić organizację zawodów na jak najwyższym poziomie i usatysfakcjonować zarówno siebie jak i kibiców. Podczas niedzielnych finałów kobiet i mężczyzn, 16 czerwca 2013 r., będzie miało miejsce wydarzenie bez precedensu! Po raz pierwszy w historii, Plaża Open będzie transmitowana w kanale tematycznym Telewizji Polskiej – TVP Sport!

Dodatkowym czynnikiem wpływającym na atrakcyjność zawodów jest pula nagród oferowana zwycięzcom turnieju. Pula nagród w turnieju męskim wyniesie 7 tysięcy złotych, zaś panie będą mogły podzielić się kwotą 5 tysięcy złotych. To jednak nie koniec! Organizatorzy wraz ze sponsorami i partnerami cyklu zadbali o pulę nagród rzeczowych, w której znajduje się: wysokiej jakości sprzęt firmy HI-TEC, pobyt w Hotelu „Kocierz” dla dwóch osób o wartości 1000zł, CeWe fotoksiążki oraz bielizna firmy Obssesive. Łącznie warte około 4 tysięcy złotych dla Pań i Panów. Po zsumowaniu nagród finansowych i rzeczowych łączna wartość wynosi 18 tysięcy złotych!

Inauguracja sezonu Plaży Open zapowiada się zatem niezwykle atrakcyjnie! Nie ma więc na co czekać jak tylko wziąć udział w turnieju lub dopingować uczestników! Zapamiętajcie, 13-16 czerwca 2013 r., Kęty. Nie może Was tam zabraknąć!

Uprzejmie informujemy, że lokalnym patronem medialnym Plaży Open w Kętach jest portal ’Nowa Wieś w gminie Kęty’plazaopen.pl/patroni-medialni/

Źródło:
Dominika Maciejewska – Plaża Open | nowa-wies-kety.pl

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ciekawostki, Inne, Społeczne, Sportowe, Urzędowe, Wydarzenia i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*