17 DH Teoria Spokoju czeka na Ciebie!

 headerMłodzi, zdolni, ambitni, z rozczochranymi czuprynami, z marzeniami, a przede wszystkim – skromni.

Cześć! Jesteśmy 17 DH „Teoria Spokoju” i wchodzimy w skład 5 drużyn harcerskich w hufcu Kęty. Działamy od 8 lat, cały prężnie, na terenie Nowej Wsi. Obecnie naszą drużynową jest samarytanka Maja Pawińska, a przybocznymi pionierka Patrycja Choroba oraz wywiadowca Krawczyk. W swych szeregach zrzeszamy osoby od 6 – 18 roku życia. Pracę w różnych grupach wiekowych umożliwiają nam trzy zastępy, czyli grupki po kilka osób, dobrane według kryteriów wiekowych.

Bardzo aktywnie uczestniczymy w życiu naszego hufca. Bierzemy udział we wszystkich imprezach przez niego organizowanych i zdobywamy kolejne osiągnięcia. I tak, wspinając się na szczyty swoich możliwości, wygraliśmy hufcową grę terenową z okazji Święta Patrona Hufca, zeszłoroczny i tegoroczny Festiwal Kultury Harcerskiej…a nawet hufcową rywalizację drużyn.

Bez tytułu

Nasze zbiórki odbywają się raz w tygodniu. Wciąż poszukujemy harcówki, ale chyba nikt nas nie lubi i włóczymy się po domu naszej drużynowej lub po prostu w terenie.

Jeżeli chcesz do nas dołączyć – przyjdź na zbiórkę, zobacz, poznaj nas i zdecyduj sam, czy to jest to, czego szukasz! Wszystkich potrzebnych informacji dowiesz się z naszego bloga http://17dhts.blogspot.com/.

Facebook_Nowa_Wieś_KętyZapraszamy też na Funpage naszej drużyny na Facebooku – https://www.facebook.com/pages/17-DH-Teoria-Spokoju/248506851871303 – wystarczy, że klikniesz „Lubię to!”, a będziesz na bieżąco z tym, co się u nas dzieje.

CZEKAMY NA CIEBIE!

header

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ciekawostki, Inne, Społeczne i oznaczony tagami , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*