Zmarł Adam Śleziak – trener juniorów, a w przeszłości seniorów Niwy Nowa Wieś

455px-Black_Ribbon.svgDziałacze LKS Niwy Nowa Wieś poinformowali dziś rano na swojej stronie o śmierci Adama Śleziaka – trenera juniorów Niwy Nowa Wieś. Pogrzeb zmarłego odbędzie się w najbliższy czwartek.

Adam Śleziak, juniorów, a w przeszłości seniorów Niwy Nowa Wieś oraz były zawodnik klubu Niwy Nowa Wieś zmarł dzisiejszej nocy.

W imieniu wszystkich członków Ludowego Klubu Sportowego klub składa najszczersze kondolencje oraz wyrazy współczucia najbliższym i rodzinie zmarłego.

Pogrzeb zmarłego trenera Niwy Nowa Wieś odbędzie się w najbliższy czwartek 12 grudnia 2013 roku o godzinie 14:00 w Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Kętach na os. 700-lecia 22.

Na godzinę 13:30 zaplanowano różaniec.

sleziak-zaloba

Na zdjęciu juniorzy Niwy Nowa Wieś w sezonie 2013/14 pod wodzą ś.p. Adama Śleziaka.

Źródło:
LKS Niwa Nowa Wieś

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Inne, Społeczne i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na Zmarł Adam Śleziak – trener juniorów, a w przeszłości seniorów Niwy Nowa Wieś

  1. stefan pisze:

    Był jednym z najlepszych piłkarzy w regionie,nikt nie miał takiego mocnego strzału jak On,pamiętam jak grał w Hejnale i Nowej Wsi-gdyby trafił na dzisiejsze czasy wysoko by zaszedł-SZACUNEK

  2. Al. pisze:

    Juz Cię niestety nie ma,byłes moim najlepszym przyjacielem.Zawsze pomocny,życzliwy,juz nic nie bedzie tak samo.Dlaczego odszedłes tak wczesnie?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*