ZDJĘCIA z wiosennego rozruchu Retro Grupy

_Retro 043Przedstawiamy zdjęcia autorstwa Adriana Szymalskiego i Kamila Wawrzyniaka z prezentujące wiosenny Retro Grupy skupiającej miłośników i zapaleńców zabytkowych samochodów, krajowych i zagranicznych.

Rozpoczęcie Wiosennego Rozruchu nastąpiło dnia 22 marca 2014 r. spod Ośrodka Sportu i Rekreacji z Kętach. W programie była ciepła kawa, rajd na orientację wg itinerera, doborowe towarzystwo.

Rajd zakończył się pod Restauracją Malinowy Las w Nowej Wsi.

Zobaczcie zdjęcia z tego wydarzenia:

fot. K-ADR Photography

fot. Adrian Szymalski – K-ADR Photography

to kilkanaście osób kochających zabytkową motoryzację. W grupie tej można spotkać fanatyków syrenek, wartburgów, trabantów, dużych i małych fiatów oraz wiele innych.

Retro Grupa organizuje różnego typu spotkania, na których chce przypomnieć społeczeństwu o pojazdach, które niegdyś jeździły po naszych drogach. Przywraca w ten sposób wspomnienia i wywołuje uśmiech na twarzach, a niekiedy łezkę w oku. Chętnie współpracuje z różnymi organizacjami, lubi pomagać innym, a przy okazji dobrze się bawić.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ciekawostki, Inne, Kulturalne, Społeczne i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*