Walczyli o Puchar Burmistrza z okazji 221. rocznicy ustanowienia odznaczenia Virtuti Militari

_IMAG3357W 221 Rocznicę ustanowienia odznaczenia , 22 czerwca 2013 roku w przy ul. Żwirki i Wigury 27a w Kętach (strzelnica w PZ nr 10 SME) odbyły się o Puchar Przechodni Burmistrza Gminy Kęty. Organizatorami byli Koło oraz Gmina Kęty. Portal „Nowa Wieś w gminie Kęty” był patronem medialnym tych zawodów. W zawodach wystartowało 16 zespołów, co dało w sumie 36 osób; odnotowano 49 osobo-startów w dwóch konkurencjach: karabin pneumatyczny i pistolet pneumatyczny (w konkurencji kpn – 34 osoby, w ppn – 15).

Puchar wraz z medalami i dyplomami wręczał osobiście Gminy Kęty Tomasz Bąk. W tej edycji Puchar wygrała drużyna z Arma-IPA Bielsko Biała z wynikiem w konkurencji ppn (pistolet pneumatyczny) 470 pkt w składzie Ciemała Kamil, Szatanik Marta, Wołyniec Paulina. Drugie miejsce drużynowo z wynikiem 453 pkt w składzie Kierzek Łukasz, Piechowicz Cezary, Przygoda Sebastian w konkurencji kpn (karabin pneumatyczny) zajęła ekipa SPS ZP nr 10 SME Muszkiet będąca sekcją Koła LOK Kęty, trzecie miejsce zajęła drużyna absolwentów ZP nr 10 SME w składzie Młynarski Przemysław, Wołek Grzegorz, Błasiak Grzegorz w konkurencji kpn (karabin pneumatyczny).

Indywidualnie w konkurencji kpn: I miejsce zdobył Sebastian Przygoda SPS ZP 10 SME LOK Kęty, II miejsce Wołek Grzegorz absolwent PZ 10 SME, III miejsce Andrzej Nikiel SKS Ronin LOK Kęty.

W konkurencji ppn: I miejsce uzyskał Ciemała Kamil Arma-IPA Bielsko Biała, II miejsce Kasperek Andrzej również z Arma-IPA Bielsko Biała, III miejsce Haczek Bogusław SKS Ronin LOK Kęty.

Była to cykliczna edycja tak więc zapraszamy na następną za rok z okazji 222 rocznicy…

Materiał video zrealizowany przez TVK HD:

Źródło informacji:
Bogusław Haczek | LOK Kęty

O zawodach pisaliśmy w tym artykule: Otwarte zawody strzeleckie o „Puchar Przechodni Burmistrza Gminy Kęty”

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ciekawostki, Inne, Społeczne, Sportowe, Wydarzenia i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.