Utrudnienia w ruchu drogowym na ul. Adama Mickiewicza w Kętach

Urząd Gminy informuje, iż w związku z budową kanalizacji opadowej w ciągu drogi powiatowej ul. Adama Mickiewicza w Kętach od dnia 17 lipca 2012 r. nastąpią utrudnienia w ruchu drogowym.

 

Na ul. Mickiewicza dopuszczony zostanie ruch, wyłącznie dla obsługi komunikacyjnej, położonych przy niej instytucji i posesji.

Przystanek autobusowy Kęty ul. Mickiewicza (dla obu kierunków) funkcjonować będzie do 31 lipca br. Natomiast od dnia 1 sierpnia, odjazdy na liniach komunikacyjnych obsługiwanych przez ten przystanek realizowane będą z przystanku przy ul. Krakowskiej – Kęty ul. Krakowska Rynek.

zgodnie z zatwierdzonym projektem organizacji ruchu przebiegać będzie ulicami: Al. Jana Pawła II – Fabryczną – Krakowską do Rynku i w przeciwną stronę dla drugiego kierunku Natomiast od strony ul. Stanisława Staszica ulicami: Klasztorną – Juliusza Słowackiego – Świętokrzyską.

Zakres zamknięcia drogi podzielony został na dwie części:

Etap I – od ul. Ambrożego Grabowskiego do ul. Klasztornej (bez tarczy skrzyżowania)

Etap II – od ul. Klasztornej do Rynku.

Źródło:
www.kety.pl

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Inne, Inwestycje, Urzędowe i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*