Wydział Gier Małopolskiego Związku Piłki Nożnej w Krakowie ustalił ostateczny terminarz rundy wiosennej w IV lidze krakowsko-wadowickiej. Czwartoligowe kluby miały dwa tygodnie na dokonanie ewentualnych poprawek w projekcie terminarza.
Pierwszy mecz w rundzie wiosennej sezonu 2012/13 Niwa Nowa Wieś rozegra z Krzeszowicach z tamtejszym Świtem. Początek tego spotkania 16 marca 2013 roku o godzinie 15:00.
Ostatnią kolejkę sezonu 2012/13 zaplanowano na sobotę 22 czerwca 2013 r. Wówczas Niwa podejmie na własnym stadionie Karpaty Siepraw. Wszystkie spotkania w ostatniej kolejce sezonu według regulaminu rozpoczną się o tej samej porze, w tym przypadku o 17:00.
Oprócz tego Wydział Gier Małopolskiego Związku Piłki Nożnej zaplanował dwie kolejki w środku tygodnia. Pierwszy termin to data 1 maja 2013 r. (środa), kiedy to do Nowej Wsi zawita krakowski Borek (godzina 17:00). Drugi termin w środku tygodnia przypadł na dzień 29 maja (środa). Wówczas Niwa podejmie również na swoim stadionie Iskrę Klecza Dolna (godzina 18:00).
Terminarz rundy wiosennej sezonu 2012/13 w IV lidze zachodniej:
18 |
2013-03-16 |
Garbarz Zembrzyce |
|
Czarni Staniątki |
15:00 |
18 |
2013-03-16 |
Soła Oświęcim |
|
KS Borek Kraków |
15:00 |
18 |
2013-03-16 |
Świt Krzeszowice |
|
Niwa Nowa Wieś |
15:00 |
18 |
2013-03-16 |
Karpaty Siepraw |
|
Przeciszovia Przeciszów |
15:00 |
18 |
2013-03-16 |
MKS Trzebinia-Siersza |
|
Iskra Klecza Dolna |
15:00 |
18 |
2013-03-17 |
Orzeł Piaski Wielkie |
|
Górnik Wieliczka |
12:00 |
18 |
2013-03-17 |
Sokół Przytkowice |
|
Jutrzenka Giebułtów |
15:00 |
18 |
2013-03-17 |
Cracovia II Kraków |
|
Halniak Maków Podh. |
17:00 |
19 |
|
MKS Trzebinia-Siersza |
|
pauza |
— |
19 |
2013-03-23 |
Iskra Klecza Dolna |
|
Orzeł Piaski Wielkie |
15:00 |
19 |
2013-03-23 |
Górnik Wieliczka |
|
Sokół Przytkowice |
15:00 |
19 |
2013-03-23 |
Jutrzenka Giebułtów |
|
Karpaty Siepraw |
15:00 |
19 |
2013-03-23 |
Przeciszovia Przeciszów |
|
Świt Krzeszowice |
15:00 |
19 |
2013-03-23 |
KS Borek Kraków |
|
Cracovia II Kraków |
15:00 |
19 |
2013-03-23 |
Halniak Maków Podh. |
|
Garbarz Zembrzyce |
15:00 |
19 |
2013-03-23 |
Czarni Staniątki |
|
Orzeł Balin |
15:00 |
19 |
2013-03-24 |
Niwa Nowa Wieś |
|
Soła Oświęcim |
12:30 |
20 |
|
Czarni Staniątki |
|
pauza |
— |
20 |
2013-03-30 |
Garbarz Zembrzyce |
|
KS Borek Kraków |
11:00 |
20 |
2013-03-30 |
Cracovia II Kraków |
|
Niwa Nowa Wieś |
11:00 |
20 |
2013-03-30 |
Karpaty Siepraw |
|
Górnik Wieliczka |
14:00 |
20 |
2013-03-30 |
Orzeł Balin |
|
Halniak Maków Podh. |
15:00 |
20 |
2013-03-30 |
Soła Oświęcim |
|
Przeciszovia Przeciszów |
15:00 |
20 |
2013-03-30 |
Świt Krzeszowice |
|
Jutrzenka Giebułtów |
15:00 |
20 |
2013-03-30 |
Sokół Przytkowice |
|
Iskra Klecza Dolna |
15:00 |
20 |
2013-03-30 |
Orzeł Piaski Wielkie |
|
MKS Trzebinia-Siersza |
15:00 |
21 |
|
Orzeł Piaski Wielkie |
|
pauza |
— |
21 |
2013-04-06 |
MKS Trzebinia-Siersza |
|
Sokół Przytkowice |
16:00 |
21 |
2013-04-06 |
Iskra Klecza Dolna |
|
Karpaty Siepraw |
16:00 |
21 |
2013-04-06 |
Górnik Wieliczka |
|
Świt Krzeszowice |
16:00 |
21 |
2013-04-06 |
Jutrzenka Giebułtów |
|
Soła Oświęcim |
16:00 |
21 |
2013-04-06 |
Przeciszovia Przeciszów |
|
Cracovia II Kraków |
16:00 |
21 |
2013-04-06 |
Niwa Nowa Wieś |
|
Garbarz Zembrzyce |
16:00 |
21 |
2013-04-06 |
KS Borek Kraków |
|
Orzeł Balin |
16:00 |
21 |
2013-04-06 |
Halniak Maków Podh. |
|
Czarni Staniątki |
16:00 |
22 |
|
Halniak Maków Podh. |
|
pauza |
— |
22 |
2013-04-13 |
Karpaty Siepraw |
|
MKS Trzebinia-Siersza |
15:00 |
22 |
2013-04-13 |
Czarni Staniątki |
|
KS Borek Kraków |
16:00 |
22 |
2013-04-13 |
Orzeł Balin |
|
Niwa Nowa Wieś |
16:00 |
22 |
2013-04-13 |
Garbarz Zembrzyce |
|
Przeciszovia Przeciszów |
16:00 |
22 |
2013-04-13 |
Soła Oświęcim |
|
Górnik Wieliczka |
16:00 |
22 |
2013-04-13 |
Świt Krzeszowice |
|
Iskra Klecza Dolna |
16:00 |
22 |
2013-04-14 |
Cracovia II Kraków |
|
Jutrzenka Giebułtów |
11:00 |
22 |
2013-04-14 |
Sokół Przytkowice |
|
Orzeł Piaski Wielkie |
16:00 |
23 |
|
Sokół Przytkowice |
|
pauza |
— |
23 |
2013-04-20 |
MKS Trzebinia-Siersza |
|
Świt Krzeszowice |
16:30 |
23 |
2013-04-20 |
Iskra Klecza Dolna |
|
Soła Oświęcim |
16:30 |
23 |
2013-04-20 |
Górnik Wieliczka |
|
Cracovia II Kraków |
16:30 |
23 |
2013-04-20 |
Jutrzenka Giebułtów |
|
Garbarz Zembrzyce |
16:30 |
23 |
2013-04-20 |
Przeciszovia Przeciszów |
|
Orzeł Balin |
16:30 |
23 |
2013-04-20 |
KS Borek Kraków |
|
Garbarz Zembrzyce |
16:30 |
23 |
2013-04-21 |
Orzeł Piaski Wielkie |
|
Karpaty Siepraw |
12:00 |
24 |
|
KS Borek Kraków |
|
pauza |
— |
24 |
2013-04-27 |
Świt Krzeszowice |
|
Orzeł Piaski Wielkie |
16:00 |
24 |
2013-04-27 |
Karpaty Siepraw |
|
Sokół Przytkowice |
16:00 |
24 |
2013-04-27 |
Soła Oświęcim |
|
MKS Trzebinia-Siersza |
17:00 |
24 |
2013-04-27 |
Garbarz Zembrzyce |
|
Górnik Wieliczka |
17:00 |
24 |
2013-04-27 |
Orzeł Balin |
|
Jutrzenka Giebułtów |
17:00 |
24 |
2013-04-27 |
Czarni Staniątki |
|
Przeciszovia Przeciszów |
17:00 |
24 |
2013-04-27 |
Halniak Maków Podh. |
|
Niwa Nowa Wieś |
17:00 |
24 |
2013-04-28 |
Cracovia II Kraków |
|
Iskra Klecza Dolna |
11:00 |
25 |
|
Karpaty Siepraw |
|
pauza |
— |
25 |
2013-05-01 |
Jutrzenka Giebułtów |
|
Czarni Staniątki |
11:00 |
25 |
2013-05-01 |
Sokół Przytkowice |
|
Świt Krzeszowice |
17:00 |
25 |
2013-05-01 |
Orzeł Piaski Wielkie |
|
Soła Oświęcim |
17:00 |
25 |
2013-05-01 |
MKS Trzebinia-Siersza |
|
Cracovia II Kraków |
17:00 |
25 |
2013-05-01 |
Iskra Klecza Dolna |
|
Garbarz Zembrzyce |
17:00 |
25 |
2013-05-01 |
Górnik Wieliczka |
|
Orzeł Balin |
17:00 |
25 |
2013-05-01 |
Przeciszovia Przeciszów |
|
Halniak Maków Podh. |
17:00 |
25 |
2013-05-01 |
Niwa Nowa Wieś |
|
KS Borek Kraków |
17:00 |
26 |
|
Niwa Nowa Wieś |
|
pauza |
— |
26 |
2013-05-04 |
KS Borek Kraków |
|
Przeciszovia Przeciszów |
17:00 |
26 |
2013-05-04 |
Halniak Maków Podh. |
|
Jutrzenka Giebułtów |
17:00 |
26 |
2013-05-04 |
Czarni Staniątki |
|
Górnik Wieliczka |
17:00 |
26 |
2013-05-04 |
Orzeł Balin |
|
Iskra Klecza Dolna |
17:00 |
26 |
2013-05-04 |
Garbarz Zembrzyce |
|
MKS Trzebinia-Siersza |
17:00 |
26 |
2013-05-04 |
Świt Krzeszowice |
|
Karpaty Siepraw |
17:00 |
26 |
2013-05-05 |
Cracovia II Kraków |
|
Orzeł Piaski Wielkie |
11:00 |
26 |
2013-05-05 |
Soła Oświęcim |
|
Sokół Przytkowice |
17:00 |
27 |
|
Świt Krzeszowice |
|
pauza |
— |
27 |
2013-05-11 |
Karpaty Siepraw |
|
Soła Oświęcim |
17:00 |
27 |
2013-05-11 |
Orzeł Piaski Wielkie |
|
Garbarz Zembrzyce |
17:00 |
27 |
2013-05-11 |
MKS Trzebinia-Siersza |
|
Orzeł Balin |
17:00 |
27 |
2013-05-11 |
Iskra Klecza Dolna |
|
Czarni Staniątki |
17:00 |
27 |
2013-05-11 |
Górnik Wieliczka |
|
Halniak Maków Podh. |
17:00 |
27 |
2013-05-11 |
Jutrzenka Giebułtów |
|
KS Borek Kraków |
17:00 |
27 |
2013-05-11 |
Przeciszovia Przeciszów |
|
Niwa Nowa Wieś |
11:00 |
27 |
2013-05-12 |
Sokół Przytkowice |
|
Cracovia II Kraków |
17:00 |
28 |
|
Przeciszovia Przeciszów |
|
pauza |
— |
28 |
2013-05-18 |
Soła Oświęcim |
|
Świt Krzeszowice |
17:30 |
28 |
2013-05-18 |
Garbarz Zembrzyce |
|
Sokół Przytkowice |
17:30 |
28 |
2013-05-18 |
Orzeł Balin |
|
Orzeł Piaski Wielkie |
17:30 |
28 |
2013-05-18 |
Halniak Maków Podh. |
|
Iskra Klecza Dolna |
17:30 |
28 |
2013-05-18 |
KS Borek Kraków |
|
Górnik Wieliczka |
17:30 |
28 |
2013-05-18 |
Niwa Nowa Wieś |
|
Jutrzenka Giebułtów |
17:30 |
28 |
2013-05-18 |
Czarni Staniątki |
|
MKS Trzebinia-Siersza |
17:00 |
28 |
2013-05-19 |
Cracovia II Kraków |
|
Karpaty Siepraw |
11:00 |
29 |
2013-05-25 |
Świt Krzeszowice |
|
Cracovia II Kraków |
17:00 |
29 |
2013-05-25 |
Karpaty Siepraw |
|
Garbarz Zembrzyce |
17:00 |
29 |
2013-05-25 |
Orzeł Piaski Wielkie |
|
Czarni Staniątki |
17:00 |
29 |
2013-05-25 |
MKS Trzebinia-Siersza |
|
Halniak Maków Podh. |
17:00 |
29 |
2013-05-25 |
Iskra Klecza Dolna |
|
KS Borek Kraków |
17:00 |
29 |
2013-05-25 |
Górnik Wieliczka |
|
Niwa Nowa Wieś |
17:00 |
29 |
2013-05-25 |
Jutrzenka Giebułtów |
|
Przeciszovia Przeciszów |
11:00 |
29 |
2013-05-26 |
Sokół Przytkowice |
|
Orzeł Balin |
18:00 |
30 |
|
Jutrzenka Giebułtów |
|
pauza |
— |
30 |
2013-05-29 |
Cracovia II Kraków |
|
Soła Oświęcim |
17:00 |
30 |
2013-05-29 |
Niwa Nowa Wieś |
|
Iskra Klecza Dolna |
18:00 |
30 |
2013-05-29 |
Przeciszovia Przeciszów |
|
Garbarz Zembrzyce |
18:00 |
30 |
2013-05-29 |
KS Borek Kraków |
|
MKS Trzebinia-Siersza |
18:00 |
30 |
2013-05-29 |
Halniak Maków Podh. |
|
Orzeł Piaski Wielkie |
18:00 |
30 |
2013-05-29 |
Czarni Staniątki |
|
Sokół Przytkowice |
18:00 |
30 |
2013-05-29 |
Orzeł Balin |
|
Karpaty Siepraw |
18:00 |
30 |
2013-05-29 |
Garbarz Zembrzyce |
|
Świt Krzeszowice |
18:00 |
31 |
|
Cracovia II Kraków |
|
pauza |
— |
31 |
2013-06-01 |
Iskra Klecza Dolna |
|
Przeciszovia Przeciszów |
17:00 |
31 |
2013-06-01 |
MKS Trzebinia-Siersza |
|
Niwa Nowa Wieś |
17:00 |
31 |
2013-06-01 |
Orzeł Piaski Wielkie |
|
KS Borek Kraków |
17:00 |
31 |
2013-06-01 |
Karpaty Siepraw |
|
Czarni Staniątki |
17:00 |
31 |
2013-06-01 |
Górnik Wieliczka |
|
Jutrzenka Giebułtów |
18:00 |
31 |
2013-06-01 |
Świt Krzeszowice |
|
Orzeł Balin |
18:00 |
31 |
2013-06-02 |
Sokół Przytkowice |
|
Halniak Maków Podh. |
18:00 |
31 |
2013-06-02 |
Soła Oświęcim |
|
Garbarz Zembrzyce |
18:00 |
32 |
|
Górnik Wieliczka |
|
pauza |
— |
32 |
2013-06-05 |
KS Borek Kraków |
|
Sokół Przytkowice |
18:00 |
32 |
2013-06-08 |
Jutrzenka Giebułtów |
|
Iskra Klecza Dolna |
15:00 |
32 |
2013-06-08 |
Przeciszovia Przeciszów |
|
MKS Trzebinia-Siersza |
18:00 |
32 |
2013-06-08 |
Niwa Nowa Wieś |
|
Orzeł Piaski Wielkie |
18:00 |
32 |
2013-06-08 |
Halniak Maków Podh. |
|
Karpaty Siepraw |
18:00 |
32 |
2013-06-08 |
Czarni Staniątki |
|
Świt Krzeszowice |
18:00 |
32 |
2013-06-08 |
Orzeł Balin |
|
Soła Oświęcim |
18:00 |
32 |
2013-06-08 |
Garbarz Zembrzyce |
|
Cracovia II Kraków |
18:00 |
33 |
|
Garbarz Zembrzyce |
|
pauza |
— |
33 |
2013-06-15 |
Cracovia II Kraków |
|
Orzeł Balin |
11:00 |
33 |
2013-06-15 |
Soła Oświęcim |
|
Czarni Staniątki |
18:00 |
33 |
2013-06-15 |
Świt Krzeszowice |
|
Halniak Maków Podh. |
18:00 |
33 |
2013-06-15 |
Karpaty Siepraw |
|
KS Borek Kraków |
17:30 |
33 |
2013-06-15 |
Orzeł Piaski Wielkie |
|
Przeciszovia Przeciszów |
17:00 |
33 |
2013-06-15 |
MKS Trzebinia-Siersza |
|
Jutrzenka Giebułtów |
17:00 |
33 |
2013-06-15 |
Iskra Klecza Dolna |
|
Górnik Wieliczka |
18:00 |
33 |
2013-06-16 |
Sokół Przytkowice |
|
Niwa Nowa Wieś |
18:00 |
34 |
|
Iskra Klecza Dolna |
|
pauza |
— |
34 |
2013-06-22 |
Górnik Wieliczka |
|
MKS Trzebinia-Siersza |
17:00 |
34 |
2013-06-22 |
Jutrzenka Giebułtów |
|
Orzeł Piaski Wielkie |
17:00 |
34 |
2013-06-22 |
Przeciszovia Przeciszów |
|
Sokół Przytkowice |
17:00 |
34 |
2013-06-22 |
Niwa Nowa Wieś |
|
Karpaty Siepraw |
17:00 |
34 |
2013-06-22 |
KS Borek Kraków |
|
Świt Krzeszowice |
17:00 |
34 |
2013-06-22 |
Halniak Maków Podh. |
|
Soła Oświęcim |
17:00 |
34 |
2013-06-22 |
Czarni Staniątki |
|
Cracovia II Kraków |
17:00 |
34 |
2013-06-22 |
Orzeł Balin |
|
Garbarz Zembrzyce |
17:00 |
Źródło:
http://niwaseniorzy.futbolowo.pl
Related