Przedstawiamy Terminarz rozgrywek Kęckiej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej na jesień 2013 r.
Kolejka: 12 w dniach 12,14 sierpień 2013
67 KCP Team- 4 Fun 12.08.2013 19.00
68 Alumetal – Księgarnia K3 12.08.2013 20.00
69 Bajern Kęty – Kojoty 12.08.2013 21.00
70 Chłopaki z Ośki –Profi Kęty14.08.2013 19.00
71 Jedynka – Kenty 14.08.2013 20.00
72 Stara Paka – Desperaci 14.08.2013 21.00
Kolejka: 13 w dniach 19,21 sierpień 2013
73 Chłopaki z Ośki – KCP Team 19.08.2013 19.00
74 Kojoty – Alumetal 19.08.2013 20.00
75 Profi Kęty– Jedynka 19.08.2013 21.00
76 Kenty- Stara Paka 21.08.2013 19.00
77 Desperaci – Bajern 21.08.2013 20.00
78 Księgarnia – 4 FUN 21.08.2013 21.00
Kolejka: 14 w dniach 26,28 sierpień 2013
79 KCP Team – Księgarnia 26.08.2013 19.00
80 Alumetal – Desperaci 26.08.2013 20.00
81 4 FUN – Kojoty 26.08.2013 21.00
82 Jedynka –Chłopaki z Ośki 28.08.2013 19.00
83 Stara Paka- Profi Kęty 28.08.2013 20.00
84 Bajern – Kenty 28.08.2013 21.00
Kolejka: 15 w dniach 2,4 wrzesień 2013
85 Jedynka- KCP Team 02.09.2013 18.00
86 Kojoty – Księgarnia 02.09.2013 19.00
87 Profi Kęty – Bajern 02.09.2013 20.00
88 Chłopaki z Ośki – Stara Paka 04.09.2013 18.00
89 Kenty – Alumetal 04.09.2013 19.00
90 Desperaci – 4 FUN 04.09.2013 20.00
Kolejka: 16 w dniach 9,11 wrzesień 2013
91 KCP Team Kojoty 09.09.2013 18.00
92 Księgarnia – Desperaci 09.09.2013 19.00
93 Alumetal – Profi Kęty 09.09.2013 20.00
94 Stara Paka – Jedynka 11.09.2013 18.00
95 4 FUN – Kenty 11.09.2013 19.00
96 Bajern – Chłopaki z Oski 11.09.2013 20.00
Kolejka: 17 w dniach 16,18 wrzesień 2013
97 Stara Paka – KCP Team 16.09.2013 18.00
98 Alumetal – Chłopaki z Ośki16.09.2013 19.00
99 Jedynka – Bajern Kęty 16.09.2013 20.00
100 Profi Kęty – 4 FUN 18.09.2013 18.00
101 Kenty – Księgarnia 18.09.2013 19.00
102 Desperaci – Bajern 18.09.2013 20.00
Kolejka: 18 w dniach 23,25 wrzesień 2013
103 KCP Team – Desperaci 23.09.2013 18.00
104 4 FUN – Chłopaki z Ośki 23.09.2013 19.00
105 Księgarnia – Profi Kety 23.09.2013 20.00
106 Jedynka – Alumetal 25.09.2013 18.00
107 Kojoty – Kenty 25.09.2013 19.00
108 Bajern – Stara Paka 25.09.2013 20.00
Kolejka: 19 w dniach 30 wrzesień,2 październik 2013
109 Bajern – KCP Team 30.09.2013 18.00
110 Stara Paka – Alumetal 30.09.2013 19.00
111 Jedynka– 4 Fun 30.09.2013 20.00
112 Chłopaki z Ośki – Księgarnia 02.10.2013 18.00
113 Profi Kęty – Kojoty 02.10.2013 19.00
114 Kenty – Desperaci 02.10.2013 20.00
Kolejka: 20 w dniach 7,9 październik 2013
115 4 FUN- Stara Paka 07.10.2013 18.00
116 Desperaci – Profi Kęty 07.10.2013 19.00
117 Księgarnia – Jedynka 07.10.2013 20.00
118 Kojoty – Chłopaki z Ośki 09.10.2013 18.00
119 KCP Team – Kenty 07.10.2013 19.00
120 Alumetal – Bajern Kety 07.10.2013 20.00
Kolejka: 21 w dniach 14,16 październik 2013
121 Alumetal – KCP Team 14.10.2013 18.00
122 Bajern – 4 FUN 14.10.2013 19.00
123 Księgarnia – Stara Paka 14.10.2013 20.00
124 Profi Kęty – Kenty 16.10.2013 18.00
125 Desperaci – Chłopaki z Ośki 16.10.2013 19.00
126 Jedynka – Kojoty 16.10.2013 20.00
Kolejka: 22 w dniach 21,23 pażdziernik 2013
127 KCP Team – Profi Kęty 21.10.2013 18.00
128 Chłopaki z Ośki – Kenty 21.10.2013 19.00
129 Desperaci – Jedynka 21.10.2013 20.00
130 Kojoty – Stara Paka 23.10.2013 18.00
131 Księgarnia – Bajern 23.10.2013 19.00
132 4 FUN – Alumetal 23.10.2013 20.00
Źródło:
KALPN