Remont przejazdu kolejowego na ul. Krakowskiej w Kętach

Po wielu latach starań władz Gminy i licznych monitach oraz prośbach kierowanych do Polskich Kolei Państwowych (Zakład Linii Kolejowych w Nowym Sączu) remontu doczeka się na drodze krajowej nr 52 w Kętach (ul. ).

Na zły stan techniczny przejazdu od dłuższego czasu narzekali nie tylko kierowcy, ale także mieszkańcy leżących w jego pobliżu posesji. Poruszanie się samochodów, szczególnie ciężarowych, po tym odcinku ulicy Krakowskiej powodowało bowiem uciążliwy hałas. S.A. w końcu postanowiły podjąć kroki, aby tę uciążliwość zlikwidować.

Podczas remontu, który zostanie przeprowadzony w dniach od 1 do 10 października 2012 r. kierowcy mogą spodziewać się utrudnień w ruchu na ulicy Krakowskiej. Na przejeździe ruch pojazdów, sterowany sygnalizacją świetlną, będzie odbywał się wahadłowo. O utrudnieniach w oficjalnym komunikacie poinformowało Przedsiębiorstwo Napraw i Utrzymania Infrastruktury Kolejowej w Krakowie.

Źródło:
UG Kęty

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ciekawostki, Inne, Inwestycje, Urzędowe i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*