Relacja z meczu LKS Niwa Nowa Wieś – Sokół Przytkowice – ZDJĘCIA

Wczorajszy mecz pomiędzy Niwą, a Sokołem, zakończył się remisem. Oby dwie zdobyły po jednej bramce. Kuźma oraz Monica prawdopodobnie będą mieli na sumieniu błędy popełnione w bramce. Gra toczyła się przeważnie z środku boiska. Drużyna z Przytkowic, jak również z Nowej Wsi miała kilka niewykorzystanych sytuacji.

W 2 minucie szanse po wyprowadzeniu akcji przez Niwę miał Dudzic, lecz jego strzał obok bramki. 4 minuty później Monica strzela z 16 metra, a Kuźmie nie udało się złapać pędzącej futbolówki . W ten sposób Sokole zdobył pierwsza bramkę w tym meczu. W 11  minucie okazja Niwy pod dośrodkowaniu Gacka, do Wojtka Górala , lecz on niestety minął się z piłką W 26 minucie bramkę na remis zdobył Przemysław Dudzic. Najpierw Swarzynski trafił w bramkarza, a „Bolo” dobił piłkę. W 31 minucie dobra interwencja po strzale gości z rzutu wolnego z 40 metra popisał się Kuźma. 5 minut później mieli świetną okazje na gola po wyprowadzeniu akcji, lecz na szczęście gospodarzy na linii bramkarza stał Nowicki , który wybił piłkę  „nie pozwalają ” jej wpaść do siatki. W 38 minucie pecha miał Swarzyński po strzale z 20 metra, gdyż futbolówka trafia w słupek. Kwadrans później Kajor podanie wzdłuż linii do Kuzi, ale on strzela niecelnie.  W 65 minucie arbiter odgwizdał rzut wolny na 25 metrze. Strzał oddał Dudzic, lecz bramkarz broni. Kolejno rzut rożny wykonuje Gacek, a Góral strzela głową, lecz nad poprzeczką. Wieje okazji w tym meczu nie miała żadna z drużyn , tym samym mecz zakończył się wynikiem 1:1.

0:1 – Monica 6′
1:1 –  Dudzic 26′

NIWA: Kuźma – Nowicki, Śliwa, Pawlusiak ż (46 Chwierut  ż), Tlałka (92′ Stawowczyk) – Góral, Kajor, Swarzyński, Kuzia ż (82′ Merta) – Dudzic, Gacek;.

SOKÓŁ: K. Żak – Flaka, Żurek, Skowronek ż, Pala ż – W. Stokłosa, K. Smajek (55 Czara), Lelek, M. Monica – Rzeszutko, Mazurek.

Sędziował: Gurgul ( Kraków )

Źródło:

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Inne, Społeczne, Sportowe i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.