Policjanci ustalają okoliczności w jakich doszło do uszkodzenia ciała mieszkańca Kęt

nowe_logo_policjaPolicjanci z Komisariatu Policji w Kętach prowadzą czynności mające na celu ustalenie okoliczności w jakich ranny w nogę został  47-letni mieszkaniec Kęt. W związku ze sprawą zostało zatrzymanych dwoje mieszkańców Kęt.

Do zdarzenia doszło około godziny 19.20 w jednym z kęckich mieszkań, gdzie właściciel wraz z dwójką znajomych spożywali . W trakcie spotkania 47 – letni właściciel mieszkania został najprawdopodobniej ugodzony nożem w podudzie. Pokrzywdzony w chwili zdarzenia był nietrzeźwy, a lekarze stwierdzili u niego głęboką na około 8 cm ranę kłutą.

W związku z podejrzeniem uszkodzenia ciała  zostali zatrzymani 40 – letnia kobieta oraz 50 – letni mężczyzna, którzy w chwili zdarzenia przebywali w mieszkaniu. Oboje również byli pod wpływem alkoholu. Na miejscu policjanci przeprowadzili oględziny podczas których zabezpieczyli nóż, którym najprawdopodobniej został zraniony mężczyzna.

nowe_logo_policja

Źródło:
KPP Oświęcim

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Inne, Społeczne, Urzędowe i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*