Policjanci i pracownicy Policji powiatu oświęcimskiego wsparli trzy rodziny w ramach akcji Szlachetna Paczka

_Szlachetna Paczka od KPP Oświęcim KP Brzeszcze, Chełmek, Zator 2015 (3) i pracownicy z oświęcimskiej komendy  Policji oraz Komisariatów  Policji w Chełmku, Brzeszczach, Kętach i Zatorze, uczestniczyli w kolejnej edycji projektu . W tym roku przekazali prezenty świąteczne dla trzech rodzin.

Policjanci i pracownicy oświęcimskiej komendy Policji, Komisariatu Policji w Brzeszczach, Komisariatu Policji w Chełmku oraz Komisariatu Policji w Zatorze dla wybranej rodziny przekazali prezenty w postaci: kuchenki gazowej, odzieży, żywności oraz środków czystości.

Wydział Ruchu Drogowego oświęcimskiej komendy Policji dla indywidualnie wybranej rodziny oprócz łóżka dziecięcego, góry prezentów na którą składały się zabawki, artykuły szkolne, obuwie, odzież i żywność, ufundowali  również kilka ton opału zimowego.

Z kolei policjanci i pracownicy Komisariatu Policji w Kętach wspólnie z pracownikami Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kętach, wybranej rodzinie zakupili wyposażenie łazienki, żywność i środki czystości.

Prezenty dla wybranych rodzin wraz z życzeniami świątecznymi trafiły do magazynów w Brzezince, Brzeszczach i Kętach.

Źródło:
KPP

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Inne, Społeczne, Urzędowe, Wydarzenia i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*