Policja szuka zaginionej małoletniej Angeliki Makuch (AKTUALIZACJA)

KPP Oświęcim zaginiona Angelika Makuch lat 15Komenda Powiatowa Policji w Oświęcimiu poszukuje zaginionej małoletniej Angeliki Makuch, 15 letniej mieszkanki Oświęcimia.

AKTUALIZACJA 8 sierpnia 2013 r.:

Małoletnia , 15 – letnia mieszkanka Oświęcimia, która była poszukiwana jako , została odnaleziona cała i zdrowa na terenie jednej z posesji w Nowym Dworze Mazowieckim

Angelika Makuch, lat 15,  mieszkanka Oświęcimia

KPP Oświęcim zaginiona Angelika Makuch lat 15

Małoletnia w nocy z 04/05 sierpnia br. tj. z niedzieli na poniedziałek opuściła miejsce zamieszkania i do chwili obecnej nie powróciła. Nie nawiązała również kontaktu z rodziną.

Rysopis  zaginionej:
– wzrost ok. 156 cm,
– szczupła budowa ciała,
– włosy ciemny blond, długie proste
– oczy niebieskie

Ubiór:
Była ubrana w białą koszulkę z krótkimi rękawkami, niebieskie spodenki z białymi cętkami,  buty szare  z pomarańczowym znaczkiem NIKE.

Prowadzone są zaginionej małoletniej.
Policjanci poszukują zaginionej jednakże zwracamy się również z prośbą  do wszystkich osób, które od chwili zaginięcia widziały Angelikę Makuch lub też posiadają jakiekolwiek informacje na temat miejsca jej pobytu, o kontakt osobisty lub  telefoniczny z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu pod numer 33 84 75 242, 33 84 75 280 lub też  na numer alarmowy najbliższej jednostki Policji 997.

Źródło:
Komenda Powiatowa Policji w Oświęcimiu

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Inne, Społeczne, Urzędowe i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*