Pobicie mieszkańca Nowej Wsi. Policjanci zatrzymali trzech sprawców podejrzanych o rozbój

nowe_logo_policjaW dniu 28 sierpnia 2015 policjanci z Komisariatu Policji w Kętach zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o rozbój. Sprawcy napadli i okradli starszego mężczyznę, ale jeszcze tego samego dnia trafili do policyjnych aresztów.

Do zdarzenia doszło w piątkowe popołudnie w Kętach na ulicy Jana Kantego gdzie trzej sprawcy pobili 71 – letniego mieszkańca Nowej Wsi, a następnie skradli mu kilkadziesiąt złotych oraz telefon komórkowy i zbiegli.

Pokrzywdzony o zdarzeniu powiadomił policjantów, którzy w trakcie prowadzonych czynności ustalili, że związek z rozbojem mają trzej mieszkańcy Kęt 25, 34 i 50- letni,   w związku z tym wszczęto ich poszukiwania. Jeszcze tego samego wieczoru podejrzani zostali zatrzymani i trafili do pomieszczeń dla osób zatrzymanych. Na podstawie zebranych dowodów policjanci potwierdzili swoje ustalenia, więc podejrzani opuścili policyjne areszty już z zarzutami.

Za rozbój grozi do 12 lat pozbawienia wolności.

Źródło:
KPP Oświęcim

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ciekawostki, Inne, Społeczne, Urzędowe i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „Pobicie mieszkańca Nowej Wsi. Policjanci zatrzymali trzech sprawców podejrzanych o rozbój

  1. mos def pisze:

    Oczywiście to wszystko po odsiedzianym wyroku!

  2. mos def pisze:

    kara społeczna! sprzątanie, czyszczenie psich odchodów! cokolwiek dla bez mózgów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*