LOK KętyW dniu dzisiejszym (tj. 11 listopada r.) wziął udział w Zawodach strzeleckich „O PUCHAR PREZESA„ Klubu Strzeleckiego Emerytów Policyjnych Ligi Obrony Kraju ”P L U T O N„ w Czechowicach-Dziedzicach.
reprezentowali:

Bogusław Haczek, który zdobył 2 miejsce w trapie, 2 miejsce w pistolecie pneumatycznym oraz 2 miejsce w karabinku pneumatycznym zajmując tym samym 1 miejsce w klasyfikacji ogólnej.

Grzegorz Kościelnik, który zdobył 3 miejsce w trapie oraz 5 miejsce w pistolecie pneumatycznym oraz 4 miejsce w karabinku pneumatycznym jednocześnie zajmując 3 miejsce w klasyfikacji ogólnej.

Grzegorz Błasiak, który zdobył 3 miejsce w karabinku pneumatycznym oraz 4 w pistolecie pneumatycznym oraz 1 miejsce w konkurencji „Dzik”.

Mimo nie sprzyjającej pogody zawody odbyły się w niesamowicie pozytywnej atmosferze zbudowanej przez zaprzyjaźniony klub Pluton oraz osoby obecne na zawodach, mamy nadzieję, iż będziemy się częściej spotykać na tego typu imprezach…

Źródło:
Grzegorz Błasiak  | LOK Kęty

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Społeczne, Sportowe i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

1 odpowiedź na LOK Kęty zdobywcą II i III miejsca w zawodach strzeleckich w Czechowicach-Dziedzicach